Staigmenos
laukia kiekvieno!

Gaukite net iki 100 GB dovanų!

Plačiau

Kiekvienas perkantis TELE2 interneto svetainėje ar salonuose, įsigijęs bet kokį įrenginį ar paslaugą, galės laimėti 10, 20, 30, 40, 50 arba 100 GB mobiliųjų duomenų, kurie galios Lietuvoje, 90 dienų nuo paslaugos aktyvavimo. Atsiskaičius už prekes ar paslaugas, bus suteikiamas kodas, kurį suvedus specialioje svetainėje https://tele2.lt/dovanos, bus galima išsirinkti savo laimėjimą.

TIK INTERNETU!
Nokia 8
+ Dreamwave Harmony II kolonėlė

Įsigykite NOKIA 8 išmanųjį telefoną ir gaukite Dreamwave Harmony II kolonėlę vos už 1 ct! Pasiūlymas galioja su bet kuriuo neribotų pokalbių ir SMS Tele2 mokėjimo planu.

Pasiūlymo sąlygos

Užsisakykite Nokia 8 išmanųjį ir gaukite Dreamwave Harmony II kolonėlę vos už 1 ct. Pasiūlymas galioja sudarant sutartį internetu 24 mėn. terminui kartu su bet kuriuo neribotų pokalbių ir SMS Tele2 mokėjimo planu. Kolonėlės vertė 149 Eur. Nokia 8 telefono kaina - 599 Eur. Pasiūlymo laikas, įrenginių ir dovanų skaičius riboti.

TIK INTERNETU!
Huawei P10 Lite
+ JBL GO kolonėlė

Įsigykite puikų Huawei P10 Lite išmanųjį telefoną ir gaukite JBL GO kolonėlę vos už 1 ct! Pasiūlymas galioja sudarant sutartį 24 mėn. terminui kartu su bet kuriuo neribotų pokalbių ir SMS Tele2 mokėjimo planu.

Pasiūlymo sąlygos

Užsisakykite Huawei P10 Lite išmanųjį ir gaukite JBL GO kolonėlę vos už 1 ct. Pasiūlymas galioja sudarant sutartį internetu 24 mėn. terminui kartu su bet kuriuo neribotų pokalbių ir SMS Tele2 mokėjimo planu. Kolonėlės vertė - 28 Eur. Huawei P10 Lite telefono kaina be sutarties 349 Eur, pasinaudoję šiuo pasiūlymu už telefoną sutaupykite net 100 Eur. Pasiūlymo laikas, įrenginių ir dovanų skaičius riboti.

TIK INTERNETU!
Huawei P9
+ išorinė baterija su šviestuvu CLINT

Įsigykite Huawei P9 išmanųjį telefoną ir gaukite išorinę bateriją su šviestuvu CLINT vos už 1 ct! Pasiūlymas galioja sudarant sutartį internetu 24 mėn. terminui kartu su bet kuriuo neribotų pokalbių ir SMS Tele2 mokėjimo planu.

Pasiūlymo sąlygos

Užsisakykite Huawei P9 išmanųjį ir gaukite išorinę bateriją su šviestuvu CLINT ALU vos už 1 ct. Pasiūlymas galioja sudarant sutartį internetu 24 mėn. terminui kartu su bet kuriuo neribotų pokalbių ir SMS Tele2 mokėjimo planu. Išorinės baterijos vertė - 34 Eur. Huawei P9 telefono kaina be sutarties 449 Eur, pasinaudoję šiuo pasiūlymu už telefoną sutaupykite net 110 Eur. Pasiūlymo laikas, įrenginių ir dovanų skaičius riboti.

Samsung Galaxy J
+ išorinė baterija

Įsigykite Samsung Galaxy J serijos telefonus ir gaukite išorinę Samsung bateriją vos už 1 ct. Pasiūlymas galioja pasirašius 24 mėn. sutartį su bet kuriuo Tele2 planu!

Pasiūlymo sąlygos

Užsisakykite nurodytus Samsung Galaxy J serijos telefonus ir gaukite išorinę Samsung bateriją vos už 1 ct (baterijos vertė - 29 Eur). Pasiūlymas galioja sudarant sutartį 24 mėn. terminui su bet kuriuo Tele2 mokėjimo planu. Pasiūlymo laikas, įrenginių ir dovanų skaičius riboti.


Pradinė įmoka - 57 Eur
Mėnesinė įmoka - 6,75 Eur/mėn.
Kaina be sutarties - 219 Eur

Užsisakyti


Pradinė įmoka - 23 Eur
Mėnesinė įmoka - 8,58 Eur/mėn.
Kaina be sutarties - 259 Eur

Užsisakyti


Pradinė įmoka - 28 Eur
Mėnesinė įmoka - 10,46 Eur/mėn.
Kaina be sutarties - 309 Eur

Užsisakyti

Sony išmanieji
+ Harman Kardon kolonėlė

Įsigykite bet kurį nurodytą SONY išmanųjį telefoną ir gaukite puikią Harman Kardon Onyx Mini kolonėlę vos už 1 ct. Pasiūlymas galioja su bet kuriuo neribotų pokalbių ir SMS Tele2 planu.

Pasiūlymo sąlygos

Užsisakykite Sony Xperia XZ1, Sony Xperia XZ1 Compact, Sony Xperia XZ Premium telefonus ir gaukite Harman Kardon Onyx Mini kolonėlę vos už 1 ct. Harman Kardon Onyx Mini kolonėlės kaina be sutarties 199 Eur. Pasiūlymas galioja sudarant sutartį 24 mėn. terminui kartu su bet kuriuo neribotų pokalbių ir SMS Tele2 mokėjimo planu. Pasiūlymo laikas, įrenginių ir dovanų skaičius riboti.


Pradinė telefono įmoka - 1 Eur
Mėnesinė telefono įmoka - 31,17 Eur/mėn.
Telefono kaina be sutarties - 749 Eur

Užsisakyti


Pradinė telefono įmoka - 1 Eur
Mėnesinė telefono įmoka - 24,92 Eur/mėn.
Telefono kaina be sutarties - 599 Eur

Užsisakyti


Pradinė telefono įmoka - 1 Eur
Mėnesinė telefono įmoka - 29,08 Eur/mėn.
Telefono kaina be sutarties - 699 Eur

Užsisakyti

LENOVO Y520
+ Žaidimų ausinės su mikrofonu

Įsigykite puikų LENOVO Y520 nešiojamą kompiuterį ir gaukite Lenovo Y žaidimų ausines su mikrofonu vos už 1 ct! Pasiūlymas galioja su bet kuriuo namų interneto planu arba mokant visą sumą iš karto.

Pasiūlymo sąlygos


LENOVO Y520
Pradinė įmoka - 279 Eur;
Mėnesinė įmoka už kompiuterį - 30 Eur/mėn.;
Kompiuterio kaina mokant visą sumą iš karto - 999 Eur.
Ausinių LENOVO Y Gaming Headset vertė - 63,99 Eur.

Įsigykite puikų LENOVO Y520 nešiojamą kompiuterį ir gaukite Lenovo Y žaidimų ausines su mikrofonu vos už 1 ct! Pasiūlymas galioja su bet kuriuo namų interneto planu, sudarius sutartį 24 mėn arba mokant visą sumą iš karto (tik Tele2 salonuose). Užpildykite užsakymo formą ir mes susisieksime su Jumis per 1 d.d. Pasiūlymo laikas, įrenginių ir dovanų skaičius riboti.

ASUS X541UA
+ 1 TB išorinis diskas

Įsigykite kompiuterį ASUS X541UA ir gaukite išorinį 1 TB talpos kietąjį diską vos už 1 ct! Pasiūlymas galioja pasirašius 24 mėn. sutartį su bet kuriuo interneto namams planu arba mokant visą sumą iš karto!

Pasiūlymo sąlygos


Kompiuteris ASUS X541UA
Pradinė įmoka - 199 Eur;
Mėnesinė įmoka už kompiuterį - 19 Eur/mėn.;
Kompiuterio kaina mokant visą sumą iš karto - 655 Eur.
Kietojo disko vertė - 77,99 Eur.

Užsisakykite nešiojamąjį ASUS X541UA kompiuterį ir gaukite 1 TB talpos kietąjį išorinį diską vos už 1 ct. Pasiūlymas galioja sudarant sutartį 24 mėn. terminui su bet kuriuo namų interneto planu arba mokant visą sumą iš karto (tik Tele2 salonuose). Užpildykite užsakymo formą ir mes susisieksime su Jumis per 1 d.d. Pasiūlymo laikas, įrenginių ir dovanų skaičius riboti.

Konsolė XBOX ONE S
+ valdymo pultas ir žaidimas FIFA 2018

Užsisakykite konsolę XBOX ONE S, valdymo pultą ir žaidimą FIFA 2018 už itin patrauklią rinkinio kainą - 349 Eur! Pasiūlymas galioja su bet kuriuo namų interneto planu arba mokant visą sumą iš karto.

Pasiūlymo sąlygos


Konsolės XBOX, papildomo žaidimo pulto ir žaidimo FIFA 2018 rinkinys
Pradinė įmoka - 109 Eur;
Mėnesinė įmoka - 10 Eur/mėn.;
Rinkinio kaina mokant visą sumą iš karto - 349 Eur.
Sutaupysite - 77,99 Eur.

Pasiūlymas galioja sudarant sutartį 24 mėn. terminui su bet kuriuo namų interneto planu arba mokant visą sumą iš karto (tik Tele2 salonuose). Užpildykite užsakymo formą ir mes susisieksime su Jumis per 1 d. d. Pasiūlymo laikas ir rinkinių skaičius riboti.


Žaidimas FIFA 2018


Papildomas XBOX pultas

Kiti puikūs pasiūlymai

Įsigykite puikųjį Playstation 4 arba konsolę XBOX su MINECRAFT žaidimu itin patraukliomis sąlygomis! Pasiūlymas galioja pasirašius 24 mėn. sutartį su bet kuriuo namų interneto planu arba mokant visą sumą iš karto!

Pasiūlymo sąlygos

Pasiūlymas galioja sudarant sutartį 24 mėn. terminui su bet kuriuo namų interneto planu arba mokant visą sumą iš karto (tik Tele2 salonuose). Užpildykite užsakymo formą ir mes susisieksime su Jumis per 1 d.d. Pasiūlymo laikas, įrenginių ir dovanų skaičius riboti.

PlayStation 4 SLIM konsolė su FIFA 2018 žaidimu


Pradinė įmoka - 127 Eur
Mėnesinė įmoka - 13 Eur/mėn.
Kaina mokant visą sumą iš karto - 439 Eur

XBOX One S konsolė su Minecraft žaidimu


Pradinė įmoka - 49 Eur
Mėnesinė įmoka - 10 Eur/mėn.
Kaina mokant visą sumą iš karto - 289 Eur