Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis

Greitas kaip
Laisvas internetas!

Elektrinis paspirtukas tik 15,99 €/mėn.
Pasirašant 24 mėn. Laisvo interneto sutartį.

Užsisakyti

Vasara prabėgs su vėjeliu, ypač jei ją praleisi judėdamas su elektriniu paspirtuku.

Įsigydami bet kurį Laisvo interneto planą turite galimybę užsisakyti elektrinį paspirtuką Segway Ninebot E22E tik už 15,99 €/mėn. išsimokėtinai be pabrangimo. Palūkanomis pasirūpinsime mes. Patirkite laisvę su Laisvu internetu!

Segway Ninebot E22E

PATOGUS KOMPANIONAS KASDIEN

IDEALUS AKTYVIAM MIESTIEČIUI

Šis paspirtukas savyje apjungia geriausias Segway paspirtukų savybes. Vienu įkrovimu jis gali įveikti iki 22 km atstumą – to pakaks trumpiems atstumams mieste ar keliaujant į darbą. Prijungus papildomą bateriją, įveikiamas nuotolis padidės net iki 45 km, o maksimalus galimas greitis atitinkamai padidės nuo 20 km/h iki 25 km/h. Standartinės komplektacijos paspirtuką (be papildomos baterijos) įkrausite pakankamai greitai – per 3,5 valandos.

SAUGUMAS IR KOMFORTAS

Paspirtukas aprūpintas ryškiu priekiniu, galiniu ir stabdymo žibintais, tad būsite saugūs ir matomi tamsiuoju paros metu. Padangos yra pilnavidurės, todėl jų niekaip netyčia nepradursite, važiuosite patogiai, o efektyvų stabdymą užtikrins du stabdžiai. Priekinis stabdymo metu sukauptą energiją gražins į bateriją, o galinis leis greitai sustoti. Pažymėtina ir tai, kad paspirtuko korpusas atsparus vandens purslams ir dulkėms, tad galėsite drąsiai pervažiuoti balą ar keliauti lietuje.

KOMPAKTIŠKAS IR IŠMANUS DIZAINAS

Paspirtuką sulankstysite vienu greitu judesiu, o dėl nedidelio svorio – 13,5 kg – lengvai įkelsite jį į bagažinę ar užsinešite laiptais. Vairo ekranėlyje matysite greitį, baterijos likutį ir kelionės režimus. Paspirtuką galima susieti su telefonu per Bluetooth ryšį ir taip patogiau matyti svarbiausią informaciją. Paspirtuko baterija aprūpinta išmania valdymo sistema, todėl energija išnaudojama efektyviau, o baterija tarnauja ilgiau.

Užsisakius bet kurį Laisvo interneto planą su 24 mėn. sutartimi, paspirtuko Segway Ninebot E22E įmoka tik 15,99 €/mėn. Pavyzdžiui, skolinantis 383,79 €, kai sutartis sudaroma „SB lizingu“ 24 mėn. terminui, eilinės įmokos mokamos kas mėnesį, fiksuota metinė palūkanų norma – 0 %, mėnesinis administravimo mokestis – 0 %, sutarties mokestis – 0 %, bendra vartojimo kredito kainos metinė norma – 0 %, bendra mokama suma – 383,79 €, eilinės įmokos suma – 15,99 €. Jums gali būti pasiūlytos ir kitos finansavimo sąlygos, priklausomai nuo sutarties laikotarpio, atlikto Jūsų mokumo bei rizikos vertinimo.