Į viršų
Gauti pasiūlymą

Perkant bet kuriuos išmaniuosius laikrodžius -
bluetooth ausinukai dovanų!

Tik Tele2 salonuose įsigijus bet kurį išmanųjį laikrodį ar apyrankę, vos už 1 ct padovanosime puikius bluetooth ausinukus, kuriuos naudoti dar paprasčiau!

Susipažinkite su populiariausiais modeliais:

Išmanusis laikrodis

Sony Smartwatch 3

Kaina 149 Eur

Išmanusis laikrodis

Samsung Gear S3

Kaina 348 Eur

Išmanioji apyrankė

ACME ACT303

Kaina 69 Eur

Išmanioji apyrankė

Toti 21HR

Kaina 39,90 Eur

Sony SmartWatch 3

Pailsėkite nuo savo išmaniojo telefono. „Sony“ pabrėžia, kad jų išmanusis laikrodis „Sony SmartWatch 3“ net ir be nuolat prijungto išmaniojo telefono puikiai atlieka svarbiausias savo funkcijas. Čia galite kolekcionuoti savo mėgstamą muziką, laikrodyje integruotas GPS ir kompasas padės planuoti savo maršrutus, o automatinė veiklos atpažinimo funkcija leis visiškai atsipalaiduoti. Prietaiso savarankiškumą sustiprina ir dvi dienas tarnaujanti baterija.

Svarbiausi pranešimai jums ant riešo. Laikrodžio ekrane matysite skambučių, žinučių, socialinių paskyrų ir kitų jūsų naudojamų programėlių pranešimus. Dėka integruoto Wi-Fi ryšio jūsų išmanusis telefonas su laikrodžiu lengvai ras bendrą kalbą ir duomenimis dalinsis be rimtesnės jūsų pagalbos. Beje, ši draugystė labai praverčia, kai iš akiračio kur nors pasimeta telefonas – laikrodis jį aptiks akimirksniu.

Kiekvienam pagal stilių ir gyvenimo būdą. Galite rinktis iš daugybės skirtingų „Sony SmartWatch 3“ dizainų. Nuo klasikinės nerūdijančio plieno grandinėlės, elegantiškos odos iki ryškiaspalvių sportinio stiliaus apyrankių – unikali įvairovė. Grandinėlė dar ne viskas! Pasirinkite ir jums labiausiai patinkančią ekrano užsklandą, o viską tarpusavyje derindami galite turėti ne vieną, o net kelis išmaniuosius palydovus!

Acme ACT303

Ši išmanioji apyrankė yra itin lengvo ir subtilaus dizaino, todėl dailiai atrodo ant riešo. Integruotas pulsometras seka širdies veiklą ramybės būsenoje bei sportuojant, kuomet nustato atliekamų pratimų tipą: itin intensyvus, kardio, deginantis riebalus. Be to, miego stebėjimo duomenys taip pat tikslesni būtent dėl jo.

Išmanioji apyrankė palaiko multi-sporto funkciją, t. y. galite pridėti iki 5 skirtingų sporto šakų į išmaniąją apyrankę skirtingų stilių treniruotėms stebėti. Žinoma, apyrankė skaičiuoja nueitus žingsnius, atstumą ir sudegintas kalorijas, informuoja apie įeinančius skambučius, socialinių tinklų ir kalendoriaus pranešimus. Pastaruosius galite patys pridėti naudodami programėlę telefone.

Dar vienas puikus šios apyrankės bruožas – ekranėlyje galite perskaityti visą žinutę arba elektroninį laišką, tad nereikia kiekvieną kartą iš kišenės traukti telefono. Galiausiai, išmanioji apyrankė savo atmintyje saugo duomenis savaitę, tad nebūtina visą laiką laikyti jos ir telefono sujungto.

TOTI 21HR

Stilinga ir patogi išmanioji apyrankė padės jums stebėti kasdienę veiklą, fizinį aktyvumą ir pasiekti dar geresnių rezultatų!

Prietaisas automatiškai nustato įvairias skirtingas fizinio aktyvumo rūšis ir prie jų prisitaiko. Duomenys apie fizinį aktyvumą nuolat fiksuojami, kaupiami, tad galima sekti savo veiklos ypatumus, lengvai juos kontroliuoti, stebėti pažangą.

Specifikacijos: širdies ritmo matuoklis, pedometras, atstumo matuoklis, miego ir kalorijų monitorius, skambučio, žinutės pranešimas, žadintuvas. Baterija: 70mAh; veikia iki 3 d. Baterijos įkrovimo laikas: apie 1 val. Bluetooth 4.2 ryšys.

Pasiūlymas galioja TELE2 salonuose įsigijus bet kurį lišmanųjį laikrodį ar išmaniąją apyrankę, vos už 1 ct gausite bluetooth ausinukus dovanų. Pasiūlymo, įrangos ir dovanų kiekiai riboti.