Į viršų
Gauti pasiūlymą

Raudonuosius Apple iPhone 8
užsisakykite iš anksto!

Įsigykite riboto leidimo raudonuosius Apple iPhone 8 ar 8 Plus!
Pirkdami „PRODUCT (RED)“ serijos išmanųjį, gausite ne tik išskirtinį bei ypač išvaizdų įrenginį, bet ir prisidedate prie pasaulinės ne pelno siekiančios organizacijos (RED) veiklos.

iPhone 8 (64 GB)

Pradinė įmoka už telefoną 50 Eur
Mėnesinė telefono įmoka 32 Eur/mėn.
Telefono kaina be sutarties 818 Eur

iPhone 8 Plus (64 GB)

Pradinė įmoka už telefoną 50 Eur
Mėnesinė telefono įmoka 37 Eur/mėn.
Telefono kaina be sutarties 938 Eur

Pasiūlymas galioja mokant telefonų kainą dalimis per 24 mėn. bei sudarant 24 mėn. sutartį pasirinkus bet kurį TELE2 mokėjimo planą. Daugiau informacijos apie planus ir sąžiningo naudojimosi taisykles www.tele2.lt/ES. Telefonams papildomai taikomas valstybės nustatytas laikmenos mokestis. Telefonus pristatysime nurodytu adresu nuo 2018 m. balandžio 20 d. Pasiūlymo laikas ir telefonų kiekis riboti.

Modernus meno kūrinys iš stiklo ir aliuminio

iPhone 8 ir iPhone 8 Plus iškart atkreipia dėmesį savo išskirtiniu dizainu. Telefonai turi patvarų aliuminio lydinio rėmą, o korpusas pagamintas iš paties atspariausio stiklo. Apple ekrano dizainas pagrįstas stiklo sluoksnių konstrukcija, siekiant išgauti trokštamus atspalvius ir idealų skaidrumą.

Grafika, kuriai nėra lygių

iPhone 8 ir iPhone 8 Plus turi patobulintą Retina HD ekraną su True Tone technologija ir dar didesne spalvų gama. Retina HD ekranai siūlo tokią vaizdo kokybę, kokiai neprilygsta niekas kitas rinkoje.

Dar daugiau galingumo

Kad apdorojimas būtų ypač spartus, naujuose iPhone integruotas A11 Bionic procesorius su 6 branduolių architektūra. Tai pats pažangiausias ir galingiausias procesorius, kada nors įdiegtas išmaniuosiuose telefonuose. Jis žada net iki 70 % didesnį efektyvumą ir 25 % didesnį greitį.

Kamera ypatingoms akimirkoms

Populiariausia pasaulyje kamera pranoks jūsų lūkesčius: dabar ji turi 12 MP raišką, didesnį ir greitesnį jutiklį, naujus spalvų filtrus bei pasižymi didesniu pikselių gilumu. Platus spalvų spektras, greitas automatinis fokusavimas ir aiškios detalės net esant prastam apšvietimui užtikrins, kad kiekvienas kadras būtų nepamirštamas. O mėgstančius filmuoti iPhone galimybės tikrai nustebins: 4K kokybės filmukai, vaizdo stabilizavimo funkcija ir sulėtintas režimas nepaliks abejingo nei pradedančiojo, nei profesionalo.

Sukurti papildytai realybei

Naujieji iPhone leis patirti nuotykių, kokių dar niekada nesate patyrę: jie puikiai pritaikyti papildytai realybei. Kiekviena kamera individualiai kalibruota, su giroskopais ir akselerometrais, kad tiksliai identifikuotų kiekvieną judesį. iPhone 8 ir iPhone 8 Plus garantuos fantastiškus potyrius, išeinančius daug toliau už ekrano ribų.