Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis

NAUJIENA – HUAWEI P40 serijos telefonai!

Užsisakykite pirmieji ir dovanų gaukite išmanųjį laikrodį Huawei Watch GT2.
Dovanos vertė 249 €.

Huawei P40
(128 GB)

33,25 € / mėn.
Su 1 € pradine įmoka
Iš viso už telefoną 799 €

Tęsti

Huawei P40 Pro
(256 GB)

41,58 € / mėn.
Su 1 € pradine įmoka
Iš viso už telefoną 999 €

Tęsti

Pasiūlymas galioja perkant nurodytus HUAWEI P40 serijos telefonus išankstinio užsakymo metu (iki 2020 m. balandžio 14 d.) ir sudarant 24 mėn. sutartį su bet kuriuo Tele2 pokalbių planu arba perkant telefoną be sutarties. Telefonams papildomai taikomas vienkartinis, valstybės nustatytas, laikmenos mokestis. Dovana už 1 ct (Huawei Watch GT2) bus pridėta automatiškai. Pasiūlymo laikas ir telefonų bei dovanų kiekis riboti.

Vizionieriškas, galingas, funkcionalus

 • Atsparus dulkėms ir vandens purslams korpusas nenuvils nuotykiuose.
 • Procesorius iš ateities: pažangiausias Kirin 990, su dirbtiniu intelektu ir 5G modemu.
 • Triguba galinė kamera su pažangiausiais mobiliosios fotografijos sprendimais.
 • Ištverminga 3800 mAh talpos baterija, palaikanti greitąjį įkrovimą.
 • Išskirtinio grožio spalvas ir precizišką detalumą atkuriantis OLED ekranas.
 • Dviguba asmenukių kamera gražiausiems prisiminimams įamžinti.

Stilingas dizainas

Tvirtas aliuminio rėmas, praktiškai visą priekinę dalį dengiantis ekranas ir minimalistinė stiklo nugarėlė su kameros moduliu, talpinančiu vienas pažangiausių kamerų pasaulyje. Nors ekranas ir itin didelis, tačiau dėka itin siauro rėmelio aplink jį, telefonas vis dar išlieka kompaktiškas ir patogus laikyti viena ranka.

Galinga kamera

Šiame telefone įdiegtos geriausios kameros, kurtos drauge su pasaulinio garso optikos kompanija Leica. Pagrindinis jutiklis pasižymi didžiausiais pasaulyje pikseliais, todėl gausite profesionalias nuotraukas kiekvieną kartą. Kamerose įdiegti ir dirbtinio intelekto sprendimai, leidžiantys išgauti geriausias nuotraukas ar vaizdo įrašus dar niekada nematyta kokybe.

Neįtikėtinas procesorius

Kirin 990 procesorius pasiruošęs ateities iššūkiams – jame jau įdiegtas 5G ryšio modemas, dar pažangesni dirbtinio intelekto sprendimai ir dar didesnės galios vaizdo apdorojimo procesorius. Galite būti tikri, kad šių galimybių pakaks visiems iššūkiams, kokius tik mesite šiam įrenginiui dabar ir kelių metų perspektyvoje.

Inovatyvus, ištvermingas, galingas

 • Atsparus dulkėms ir vandens purslams korpusas nenuvils nuotykiuose.
 • Procesorius iš ateities: pažangiausias Kirin 990, su dirbtiniu intelektu ir 5G modemu.
 • Triguba galinė kamera su pažangiausiais mobiliosios fotografijos sprendimais.
 • Ištverminga 4200 mAh talpos baterija, palaikanti greitąjį įkrovimą.
 • Išskirtinio grožio spalvas ir precizišką detalumą atkuriantis OLED ekranas.
 • Dviguba asmenukių kamera gražiausiems prisiminimams įamžinti.

Grožio etalonas

Telefoną juosia tvirtas aliuminio rėmas, o abi telefono pusės pagamintos iš glotnaus ir atsparaus stiklo – visa tai susijungia į vieną nepriekaištingo dizaino skulptūrišką kūrinį. Nors ekranas ir didelis, tačiau telefoną patogu laikyti rankoje, nes beveik visa jo priekinė dalis – tai tik įstabaus grožio ekranas ir beveik jokio trukdančio rėmelio aplink jį.

Išmani kamera

Leica firmos optika, didžiausi jutiklio pikseliai pasaulyje, rekordiškai aukštos kokybės vaizdas prieblandos sąlygomis, dirbtinio intelekto galimybės, kinematinis vaizdo įrašymas ir dar daugiau. Jūs turite patys tai pamatyti, kad tuo patikėtumėte. Šiuo metu tai yra vienareikšmiškai vienas iš geriausiai fotografuojančių ir filmuojančių telefonų pasaulyje.

Nematyta galia

Pažangiausias Huawei procesorius – Kirin 990 – pasiruošęs tiek šios dienos, tiek rytojaus iššūkiams. Jame jau įdiegtas 5G ryšio modemas, o dirbtinio intelekto galimybės ir galingas grafikos apdorojimas garantuoja, kad šio procesoriaus galios užteks bet kokiems iššūkiams įveikti, net ir tiems, kurie dar neegzistuoja.

ESTETIŠKAS, SPORTIŠKAS, PRAKTIŠKAS

JŪSŲ STILIAUS DETALĖ

Naujojo Huawei Watch GT2 dizaine tobulai susilieja klasikiniai elementai ir inovatyvūs sprendimai. Žiūrėdami į jo gražų, spalvingą, ryškų AMOLED ekraną negalėsite atsistebėti tuo, kiek daug dėmesio buvo skirta kiekvienai šio išmaniojo laikrodžio detalei. Tai ypač elegantiškas, grakštus, vos 9,4 mm storio, bet tuo pačiu ir patvarus modelis, kurio puošmena – visiškai naujos technologijos 3D stiklo ekranas, atsparus tiek dulkėms, tiek drėgmei. Huawei Watch GT2 geba nuostabiai prisitaikyti prie jūsų stiliaus pojūčio. Beje, jo ekrano išdėstymas bei spalvos keisis priklausomai nuo jūsų nuotaikos.

GALINGESNIS IR EFEKTYVESNIS

Huawei Watch GT2 išsiskiria savo universalumu bei ypač sklandžiu veikimu. Išmaniajame laikrodyje sukasi pačios Huawei specialiai sukurtas Kirin A1 procesorius, užtikrinantis ne tik puikias galios, bet ir lygių neturinčias ištvermės savybes. Dėka savo dvigubo lusto architektūros ir efektyvios energijos vartojimo sistemos, Huawei Watch GT2 leis pamiršti bet kokį nerimą dėl netikėtai išsikrauti galinčios baterijos. Priklausomai nuo naudojimosi aktyvumo, iki galo įkrautas jis veiks 1–2 savaites.

DAR DAUGIAU GALIMYBIŲ

Huawei Watch GT2 uždavinys – palengvinti jums gyvenimą ir padėti siekti net pačių ambicingiausių tikslų. Modelis padės jums nepraleisti nei vieno svarbaus įvykio. Laikrodis palaiko Bluetooth skambinimo, mobiliųjų pranešimų funkcijas. Su juo klausysitės muzikos, seksite savo miego ritmą, stebėsite širdies darbą bei dar geriau pažinsite save. Tai ir nepakeičiamas įrankis sportuojantiems. Huawei Watch GT2 ypač patikimai fiksuoja nueitus žingsnius, įveiktus atstumus, sudegintas kalorijas.