Gaukite pasiūlymą telefonu
Registruotis

Perkantiems HUAWEI P40 SERIJOS TELEFONĄ – dovana!

Ausinės Huawei Free Buds 3, kurių vertė 179 €.

Pasiūlymas galioja perkant nurodytus HUAWEI P40 serijos telefonus ir sudarant 24 mėn. sutartį su bet kuriuo Tele2 pokalbių planu arba perkant telefoną be sutarties. Telefonams papildomai taikomas vienkartinis, valstybės nustatytas, laikmenos mokestis. Dovana už 0,01 € (Huawei Free Buds 3) bus pridėta automatiškai. Pasiūlymo laikas ir telefonų bei dovanų kiekis riboti.

Vizionieriškas, galingas, funkcionalus

 • Atsparus dulkėms ir vandens purslams korpusas nenuvils nuotykiuose.
 • Procesorius iš ateities: pažangiausias Kirin 990, su dirbtiniu intelektu ir 5G modemu.
 • Triguba galinė kamera su pažangiausiais mobiliosios fotografijos sprendimais.
 • Ištverminga 3800 mAh talpos baterija, palaikanti greitąjį įkrovimą.
 • Išskirtinio grožio spalvas ir precizišką detalumą atkuriantis OLED ekranas.
 • Dviguba asmenukių kamera gražiausiems prisiminimams įamžinti.

Stilingas dizainas

Tvirtas aliuminio rėmas, praktiškai visą priekinę dalį dengiantis ekranas ir minimalistinė stiklo nugarėlė su kameros moduliu, talpinančiu vienas pažangiausių kamerų pasaulyje. Nors ekranas ir itin didelis, tačiau dėka itin siauro rėmelio aplink jį, telefonas vis dar išlieka kompaktiškas ir patogus laikyti viena ranka.

Galinga kamera

Šiame telefone įdiegtos geriausios kameros, kurtos drauge su pasaulinio garso optikos kompanija Leica. Pagrindinis jutiklis pasižymi didžiausiais pasaulyje pikseliais, todėl gausite profesionalias nuotraukas kiekvieną kartą. Kamerose įdiegti ir dirbtinio intelekto sprendimai, leidžiantys išgauti geriausias nuotraukas ar vaizdo įrašus dar niekada nematyta kokybe.

Neįtikėtinas procesorius

Kirin 990 procesorius pasiruošęs ateities iššūkiams – jame jau įdiegtas 5G ryšio modemas, dar pažangesni dirbtinio intelekto sprendimai ir dar didesnės galios vaizdo apdorojimo procesorius. Galite būti tikri, kad šių galimybių pakaks visiems iššūkiams, kokius tik mesite šiam įrenginiui dabar ir kelių metų perspektyvoje.

Inovatyvus, ištvermingas, galingas

 • Atsparus dulkėms ir vandens purslams korpusas nenuvils nuotykiuose.
 • Procesorius iš ateities: pažangiausias Kirin 990, su dirbtiniu intelektu ir 5G modemu.
 • Triguba galinė kamera su pažangiausiais mobiliosios fotografijos sprendimais.
 • Ištverminga 4200 mAh talpos baterija, palaikanti greitąjį įkrovimą.
 • Išskirtinio grožio spalvas ir precizišką detalumą atkuriantis OLED ekranas.
 • Dviguba asmenukių kamera gražiausiems prisiminimams įamžinti.

Grožio etalonas

Telefoną juosia tvirtas aliuminio rėmas, o abi telefono pusės pagamintos iš glotnaus ir atsparaus stiklo – visa tai susijungia į vieną nepriekaištingo dizaino skulptūrišką kūrinį. Nors ekranas ir didelis, tačiau telefoną patogu laikyti rankoje, nes beveik visa jo priekinė dalis – tai tik įstabaus grožio ekranas ir beveik jokio trukdančio rėmelio aplink jį.

Išmani kamera

Leica firmos optika, didžiausi jutiklio pikseliai pasaulyje, rekordiškai aukštos kokybės vaizdas prieblandos sąlygomis, dirbtinio intelekto galimybės, kinematinis vaizdo įrašymas ir dar daugiau. Jūs turite patys tai pamatyti, kad tuo patikėtumėte. Šiuo metu tai yra vienareikšmiškai vienas iš geriausiai fotografuojančių ir filmuojančių telefonų pasaulyje.

Nematyta galia

Pažangiausias Huawei procesorius – Kirin 990 – pasiruošęs tiek šios dienos, tiek rytojaus iššūkiams. Jame jau įdiegtas 5G ryšio modemas, o dirbtinio intelekto galimybės ir galingas grafikos apdorojimas garantuoja, kad šio procesoriaus galios užteks bet kokiems iššūkiams įveikti, net ir tiems, kurie dar neegzistuoja.

STILINGOS, PATOGIOS, KOKYBIŠKOS

IŠSKIRTINIS DIZAINAS

Naujosios Huawei FreeBuds 3 jus pakerės dar prieš pradedant jų klausytis. Belaides ausines patogiai nešiositės lengvame, grakščiame, simetriškai apvaliame, maloniame liesti dėkle, lengvai telpančiame tiesiog jūsų kišenėje. Pačios ausinės sukurtos pritaikant Dolphin Bionic Design ergonomiškus sprendimus. Jos akimirksniu priglunda prie jūsų ausies bei nevargina jų savo buvimu, net ir klausant valandų valandas.

GERIAUSIA GARSO KOKYBĖ

Huawei FreeBuds 3 sukurtos pritaikant geriausius garso atkūrimo sprendimus. Nuo šiol aiškiai girdėsite kiekvieną natą, patirsite kiekvieną žemą dažnį. Dar daugiau, ausinėse veikia pažangi garso blokavimo sistema, reaguojanti į aplinkos triukšmo pobūdį ir prisitaikanti prie jo. Kur bebūtumėte, visada mėgausitės aukščiausios kokybės garsu. Be to, su specialia aplikacija triukšmo blokavimo sistemą koreguosite pagal savo porekius.

KAIP NIEKADA INTUITYVIOS

Naująsias Huawei FreeBuds 3 ypač paprasta Bluetooth ryšiu suporuoti su savo telefonu. Pirmą kartą tai padarysite vos vienu mygtuko paspaudimu, o po to ausinės viską padarys už jus. Ant Huawei FreeBuds 3 rasite ir ypač intuityvius mygtukus, su kuriais reguliuosite muzikos garsą, atsiliepsite į skambučius ir t.t. Muzika niekada nesibaigia. Pilnai įkrautos ausinės groja 4 valandas, o dėklo baterijoje energijos užteks 20 valandų. Be to, ausines pamaitinsite tiek USB-C laidu, tiek naudodami belaidžio krovimosi funkciją.