Į viršų
Gauti pasiūlymą

Huawei Mate20 Pro

 

 
 
 
 

Huawei Mate20 Pro

Užsisakyti

Huawei Mate20 Pro

Mate serijos vardas jau seniai asocijuojasi su pačia aukščiausia klase. Šiuose telefonuose moderniausi technologiniai sprendimai dera su nepriekaištingu dizainu. Naujasis Huawei Mate 20 Pro tęsia geriausias serijos tradicijas. Tai įstabus inžinierinis pasiekimas, sužavėsiantis savo greičiu, dirbtiniu intelektu, fotografavimo galimybėmis, baterijos talpumu, intuityvumu ir daugybe kitų unikalių savybių.

Užsisakyti

Grakštumo ir patogumo sintezė

Mate 20 Pro – neabejotinai pats kompaktiškiausias didžiųjų ekranų klasės telefonas. Laikydami jį savo rankoje niekaip negalėsite patikėti, kad 6,4 colių įstrižainės modelis gali būti toks patogus. Telefono ekranas – WQHD+ (2K) raiškos, o jame atkuriamo vaizdo kokybė maloniai nustebins net ir pačius reikliausius.

Saugiausias telefonas rinkoje

Mate 20 Pro – tai pirmasis Lietuvoje parduodamas telefonas su pačiame ekrane įrengtu piršto atspaudo jutikliu. Ieškantiems dar didesnio patogumo Huawei siūlo ir įspūdingai tikslią veido atpažinimo technologiją. Speciali infraraudonųjų spindulių kamera ir itin galingas dirbtinis intelektas užtikrins, kad būtumėte akimirksniu atpažinti net ir tamsoje.

procesorius ir kantri baterija

Dėka originalios branduolių architektūros Mate 20 Pro ne tik mažiau kaista ir ekonomiškiau naudoja energiją, bet ir veikia greičiau už konkurentus. Nuolat besimokantis dirbtinis intelektas, tobulai parengs telefoną jums aktualiausioms užduotims. 6 GB RAM ir 128 GB vidinė atmintis leis būti tikriems, kad galios ir vietos jame pakaks praktiškai viskam. „Mate“ serija jau nuo seno garsėja baterijų talpumu. Naujasis modelis žengia dar vieną kokybinį žingsnį pirmyn. Įkrovus bateriją, telefonu galėsite naudotis mažiausiai dvi dienas. Be to, tai pirmasis telefonas pasaulyje, virstantis belaidžiu įkrovikliu, galinčiu pamaitinti bet kokį šią funkciją palaikantį įrenginį.

Geriausia kamera dabar dar geresnė

Huawei flagmanai rinkoje visada išsiskirdavo savo puikiomis kameromis. Mate 20 Pro šį įvaizdį tik dar labiau sustiprina. Naujasis modelis apginkluotas trimis kameros akimis. Iš esmės atnaujinta pagrindinė Leica fotografuoja net 40 MP raiška, o asmenukių kamera – 24 MP. Dar daugiau naujovių siūlo vaizdo kamera. Protingasis ir galingasis dirbtinis intelektas sugeba neklysdamas atskirti filmuojamą objektus ir juos sekti, sukurdamas neįtikėtiną patirtį.

Nedelskite,
Užsisakykite dabar!

 
 
 
 

Huawei Mate20 Pro

Užsisakyti