Į viršų
Gauti pasiūlymą

Užsisakykite iš anksto HTC U12+ flagmaną
ir gaukite dovanų!

Naująjį HTC U12+ flagmaną užsisakykite iš anksto ir vos už 1 ct gaukite belaidę HARMONY DREAMWAVE II kolonėlę!
Dovanos vertė - 99 Eur! Pasiūlymas galioja pasirašius 24 mėn. sutartį su bet kuriuo Tele2 planu.

HTC U12+

Pradinė įmoka už telefoną - 1 Eur
Mėnesinė telefono įmoka - 34,50 Eur
Telefono kaina be sutarties - 829 Eur

DOVANA!

Belaidė HARMONY DREAMWAVE II kolonėlė

Dovanos vertė - 99 Eur

Pasiūlymas galioja sudarant sutartį 24 mėn. terminui su bet kuriuo TELE2 mokėjimo planu. Kolonėlė prie užsakymo bus pridėta automatiškai.Telefonui papildomai taikomas vienkartinis valstybės nustatytas laikmenos mokestis. Paslaugoms taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Išankstinio užsakymo laikas, dovanų ir telefonų kiekis riboti.

Susipažinkite: HTC U12+

Inovatyvus valdymas.

HTC U12+ siūlo puikią alternatyvą įprastiniams mechaniniams mygtukams. Tai virtualūs valdymo mygtukai, kurie veikia spustelėjus korpuso kraštinę briauną. Greičiau įjungsite kamerą ir tiesiog paprasčiau valdysite programėles. Išmaniam valdymui puikiai akompanuoja tvirtas korpusas, kuris yra atsparus vandens ir dulkių poveikiui.

Geriausia dviguba kamera rinkoje.

HTC U12+ dviguba kamera turi šviesius objektyvus, o ryškų vaizdą padeda išgauti optinio stabilizavimo sistema. Toli esantį vaizdą galite priartinti iki dviejų kartų be jokių vaizdo kokybės nuostolių. Priekinė kamera irgi dviguba – todėl padarysite dar gražesnes asmenukes su išlieto fono efektu.

Pažangiausias procesorius ir ypač daug vietos.

Kaip ir pridera tikram flagmanui, HTC U12+ naudoja vienus iš pažangiausių Qualcomm Snapdragon 845 procesorių. Todėl be jokių trukdžių peržiūrėsite aukščiausios kokybės vaizdo įrašus ar galėsite žaisti aukštus techninius reikalavimus keliančius žaidimus. Optimalų greitį užtikrina 6 GB RAM operatyvioji atmintis, o vidinę 64 GB atmintį galėsite išplėsti 512 GB talpos atminties kortele.

Stebinančios raiškos ekranas.

HTC U12+ įmontuotas 6 colių įstrižainės ekranas su 18:9 kraštinių santykiu ir Quad-HD raiška realistiškai perteikia spalvas ir palaiko HDR vaizdo formatą. Nuotraukos ir filmai tokių parametrų ekrane atrodo itin švariai, todėl bus nelengva nuo jo atitraukti akis.