Į viršų
Gauti pasiūlymą

Veiksmo kameros
GoPro Hero 7 su dovanomis!

Įsigykite naujausias GoPro Hero 7 veiksmo kameras ir vos už 1 ct gaukite dovanų!
Pasiūlymo laikas, dovanų ir kamerų kiekis riboti. 

Hero 7 (Black)

Kameros kaina - 429 Eur
DOVANA: Priedų rinkinys
GoPro Sports Kit - 69,99 0,01 Eur

Užsisakyti

Hero 7 (SILVER)

Kameros kaina - 329 Eur
DOVANA: Trikojis stovas ir teleskopinė lazda
GoPro Shorty - 39,90 0,01 Eur

Užsisakyti

Hero 7 (WHITE)

Kameros kaina - 219 Eur
DOVANA: Dėklas kamerai
GoPro HERO Sleeve - 19,90 0,01 
Eur

Užsisakyti

Pasiūlymas galioja perkant nurodytas kameras. Dovana už 1 ct prie užsakymo bus pridėta automatiškai. Pasiūlymo laikas, kamerų ir dovanų kiekiai riboti.

GoPro Hero7 BLACK

Ši veiksmo kamera filmuoja 4K60 video filmus ir kuria 12MP fotografijas, kurios yra tokios pat neįtikėtinos, kaip ir Jūsų patiriami nuotykiai. Kamerą valdykite balsu, naudodami vieną iš 14 funkcijų. Naudojant „SuperPhoto“ rėžimą, „GoPro Hero7 Black“ pritaiko HDR technologiją, pakoreguoja spalvų tonus ir sumažina triukšmą. Kamera nuspėja Jūsų judesius ir kompensuoja kameros drebėjimą sukurdama neįtikėtinai sklandų vaizdą.

Pasidalinkite savo istorijomis iškart, dar vykstant pačiam veiksmui, gyvai viską transliuodami naudojant „Facebook Live“ platformą. O jei norite aukštos rezoliucijos, transliaciją galite išsaugoti SD kortelėje.

„GoPro Hero7 Black“ veiksmo kamera turi GPS, tad sekite savo greitį, nukeliautą atstumą ir dar daugiau. Pridėkite pranešimus prie savo nufilmuotos medžiagos „GoPro“ aplikacijoje, kad parodytumėte kaip greitai, toli ir aukštai atsidūrėte vykstant veiksmui. Tvirtas korpusas ir atsparumas vandeniui iki 10 metrų.

Užsisakyti

GoPro Hero7 SILVER

Stulbinantys 4K raiškos vaizdo įrašai įamžins visas Jūsų svarbiausias akimirkas. Tvirtas korpusas ir atsparumas vandeniui iki 10 metrų. „Hero7 Silver“ filmuoja sklandžiai ir stabiliai, nesvarbu ar slidinėjate, ar nardote. Kamerą valdykite balsu, naudodami vieną iš 14 funkcijų.

„Hero 7 Silver“ veiksmo kamera turi GPS, tad sekite savo greitį, nukeliautą atstumą ir dar daugiau. Pridėkite pranešimus prie savo nufilmuotos medžiagos „GoPro“ aplikacijoje, kad parodytumėte kaip greitai, toli ir aukštai atsidūrėte vykstant veiksmui.

Tobulos nuotraukos su WDR režimu. Fotografuokite prie ryškios šviesos, tamsoje ar kur daug šešėlių – WDR įveiks viską! Užfiksuotą medžiagą lengvai perkelsite į savo telefoną, tad dalintis įspūdžiais bus itin paprasta!

Užsisakyti

GoPro Hero7 WHITE

„HERO7 White“ puikiai filmuoja Full HD raiška. Taip pat galite filmuoti „TimeLapse“ filmukus, kad lengvai galėtumėte pasidalinti ilgiau trunkančiais įvykiais. Ši kamera yra tvirta ir atspari vandeniui iki 10 metrų.

Šią kamerą galite valdyti balsu išmokę 14 balso komandų, kad fiksuoti akimirkas būtų dar patogiau. Aukštos kokybės nuotraukas fotografuokite 10 MP raiškos kamera. Užfiksuotą medžiagą lengvai perkelsite į savo telefoną, tad dalintis įspūdžiais bus itin paprasta!

Užsisakyti