Į viršų
Gauti pasiūlymą

Veiksmo kameros
GoPro Hero 7 su dovanomis!

Įsigykite nurodytas GoPro Hero 7 veiksmo kameras ir vos už 1 ct gaukite dovanų!
Pasiūlymo laikas, dovanų ir kamerų kiekis riboti. 

Hero 7 (SILVER)

Kameros kaina - 329 Eur
DOVANA: Kameros laikiklis GoPro Head Strap + Quickclip ir dėklas kamerai GoPro HERO Sleeve
- 49,80 0,02 Eur

Užsisakyti

Hero 7 (WHITE)

Kameros kaina - 219 Eur
DOVANA: Priedų rinkinys
GoPro Adventure Kit
- 49,90 0,01 
Eur

Užsisakyti

Pasiūlymas galioja perkant nurodytas kameras. Dovanos prie užsakymo bus pridėtos automatiškai. Pasiūlymo laikas, kamerų ir dovanų kiekiai riboti.

GoPro Hero7 SILVER

Stulbinantys 4K raiškos vaizdo įrašai įamžins visas Jūsų svarbiausias akimirkas. Tvirtas korpusas ir atsparumas vandeniui iki 10 metrų. „Hero7 Silver“ filmuoja sklandžiai ir stabiliai, nesvarbu ar slidinėjate, ar nardote. Kamerą valdykite balsu, naudodami vieną iš 14 funkcijų.

„Hero 7 Silver“ veiksmo kamera turi GPS, tad sekite savo greitį, nukeliautą atstumą ir dar daugiau. Pridėkite pranešimus prie savo nufilmuotos medžiagos „GoPro“ aplikacijoje, kad parodytumėte kaip greitai, toli ir aukštai atsidūrėte vykstant veiksmui.

Tobulos nuotraukos su WDR režimu. Fotografuokite prie ryškios šviesos, tamsoje ar kur daug šešėlių – WDR įveiks viską! Užfiksuotą medžiagą lengvai perkelsite į savo telefoną, tad dalintis įspūdžiais bus itin paprasta!

Užsisakyti

GoPro Hero7 WHITE

„HERO7 White“ puikiai filmuoja Full HD raiška. Taip pat galite filmuoti „TimeLapse“ filmukus, kad lengvai galėtumėte pasidalinti ilgiau trunkančiais įvykiais. Ši kamera yra tvirta ir atspari vandeniui iki 10 metrų.

Šią kamerą galite valdyti balsu išmokę 14 balso komandų, kad fiksuoti akimirkas būtų dar patogiau. Aukštos kokybės nuotraukas fotografuokite 10 MP raiškos kamera. Užfiksuotą medžiagą lengvai perkelsite į savo telefoną, tad dalintis įspūdžiais bus itin paprasta!

Užsisakyti