Į viršų
Gauti pasiūlymą

Įsirengti dūmų
detektorių būtina
įsigyti jį - paprasta!

Įsigykite išmanųjį dūmų detektorių, kuris reikalingas kiekvieniems namams!

Fumerex dūmų detektorius

Pradinė įmoka už detektorių 1 Eur
Mėnesinė detektoriaus įmoka su planu 3 Eur/mėn.
Detektoriaus kaina be sutarties 121 89 Eur

Užsisakyti

kodėl verta?

Dūmų detektorius su dar didesne apsauga. Šis detektorius atpažįsta ne tik dūmus, bet ir smalkes.

Išmanumas - GSM ir bevieliu ryšiu paremtas produktas. Į šį įrenginį dedama SIM kortelė. Net iki 5 skirtingų telefono numerių gali būti prijungti prie įrenginio. Ir pajutęs pavojų detektorius ne tik pradės signalizuoti apie jį, bet ir automatiškai išsiųs SMS žinutes kiekvienam priskirtam numeriui.

Specialus pasiūlymas. Pasinaudoję šiuo pasiūlymu, kartu su detektoriumi, gausite specialų SIM kortelės planą, kuris per mėnesį gali išsiųsti iki 100 SMS žinučių. SMS žinutės siunčiamos: tikrinant detektoriaus veikimą (testus rekomenduojama atlikti bent kartą į mėnesį), pajutus pavojų. Detektorius SMS žinute taip pat informuos apie baigiančią išsekti bateriją.

Paprasta įdiegti. Detektorių lengvai pritvirtinsite prie lubų. Apsaugokite savo namus!

Pasiūlymas galioja Fumerex dūmų detektoriams (pradinė įmoka 1 Eur, mėnesio įmoka 3 Eur), kartu nemokamai suteikiamas TELE2 SIM kortelės planas su galimybe išsiųsti iki 100 SMS žinučių. Pasiūlymas galioja pasirašius 24 mėn. sutartį. Pasiūlymo laikas ir įrenginių kiekis riboti.

Partneriaujant kartu su:

Išmanus būdas
Apsaugoti savo namus

Pasirūpinti pilnu namų saugumu Jums padės nauja TELE2 paslauga -  Saugūs namai. Kartu su saugos tarnyba GRIFS AG sukurta belaidė apsaugos sistema leis Jums dėl savo namų saugumo jaustis ramiai, kad ir kur būtumėte.

Sužinokite daugiau