Į viršų
Gauti pasiūlymą

Išmanusis laikrodis FITBIT IONIC tik už 299 Eur!

Tik Tele2 salonuose įsigykite puikųjį FITBIT IONIC išmanųjį laikrodį už 299 Eur (standartinė kaina - 349 Eur)! Sutaupykite net 50 Eur!
Pasiūlymo laikas ir laikrodžių kiekis riboti.

 
 
 
 
 
 

Motyvacija pačiu laiku. Jeigu norite nešvaistyti brangaus laiko, nepakanka visuomet žinoti, kiek valandų. Laikrodis jau seniai pranoko savo pirminę funkciją. Su „FitBit Ionic“ jūs nepavėluosite ne tik į svarbų susitikimą, bet ir į maudymosi sezoną – motyvuojantis stilingas aksesuaras jus lydės į kiekvieną treniruotę, pateiks vertingų įžvalgų apie jūsų fizinę būklę ir pasirūpins, kad įkvepianti muzika ir kitos pramogos visuomet būtų po ranka.

Naujos kartos išmanusis laikrodis. Išmanumas su „FitBit Ionic“ įgauna naują reikšmę – „Wi-fi“, „Bluetooth“, NFC technologija bekontakčiams atsiskaitymams, telefono pranešimai, GPS imtuvas, ištverminga baterija ir unikalus deguonies kiekio kraujyje stebėjimas.

Svarbiausia naujiena – atsparumas vandeniui. Nesibaimindami segėkite „FitBit Ionic“ baseine ir neslėpkite jo kišenėje, kai užklups smarkus lietus. Pažangi technologija užtikrina ne tik atsparumą vandeniui iki 50 m, bet ir tikslią plaukimo treniruočių stebėseną.

Dar tikslesnė fizinės būklės stebėsena. Tiksli kalorijų deginimo stebėsena, širdies darbo vertinimas ir individualaus ritmo atpažinimas treniruočių metu ar ramybės būsenoje, kvėpavimo pratimai organizme aptikus streso požymius.