Gauti pasiūlymą

Užsisakykite iPhone 8 ir iPhone 8 Plus
jau dabar!

iPhone 8

Ekranas: 4,7 colių, 750x1334 px raiška, Retina HD
Armintis: 64 GB arba 256 GB
Procesorius: iOS 11
Kamera: 12 MP, skaitmeninis priartinimas iki 5 kartų
Baterija: 1821 mAh Lithium baterija, kurioje telpa iki 14 val. pokalbių ir 12 val. naršant internete.

Užsisakyti

iPhone 8 Plus

Ekranas: 5,5 colių, 1080x1920 px raiška, Retina HD
Armintis: 64 GB arba 256 GB
Procesorius: iOS 11
Kamera: 12 MP (dviguba), skaitmeninis priartinimas iki 5 kartų
Baterija: 2691 mAh Lithium baterija, kurioje telpa iki 21 val. pokalbių ir 13 val. naršant internete.

Užsisakyti

Modernus meno kūrinys iš stiklo ir aliuminio

iPhone 8 ir iPhone 8 Plus iškart atkreipia dėmesį savo išskirtiniu dizainu. Telefonai turi patvarų aliuminio lydinio rėmą, o korpusas pagamintas iš paties atspariausio stiklo. Apple ekrano dizainas pagrįstas stiklo sluoksnių konstrukcija, siekiant išgauti trokštamus atspalvius ir idealų skaidrumą.

Grafika, kuriai nėra lygių

iPhone 8 ir iPhone 8 Plus turi patobulintą Retina HD ekraną su True Tone technologija ir dar didesne spalvų gama. Retina HD ekranai siūlo tokią vaizdo kokybę, kokiai nepri-lygsta niekas kitas rinkoje.

Dar daugiau galingumo

Kad apdorojimas būtų ypač spartus, naujuose iPhone integruotas A11 Bionic procesorius su 6 branduolių architektūra. Tai pats pažangiausias ir galingiausias procesorius, kada nors įdiegtas išmaniuosiuose telefonuose. Jis žada net iki 70 % didesnį efektyvumą ir 25 % didesnį greitį.

Kamera ypatingoms akimirkoms

Populiariausia pasaulyje kamera pranoks jūsų lūkesčius: dabar ji turi 12 MP raišką, didesnį ir greitesnį jutiklį, naujus spalvų filtrus bei pasižymi didesniu pikselių gilumu. Platus spalvų spektras, greitas automatinis fokusavimas ir aiškios detalės net esant prastam apšvietimui užtikrins, kad kiekvienas kadras būtų nepamirštamas. O mėgstančius filmuoti iPhone galimybės tikrai nustebins: 4K kokybės filmukai, vaizdo stabilizavimo funkcija ir sulėtintas režimas nepaliks abejingo nei pradedančiojo, nei profesionalo.

Sukurti papildytai realybei

Naujieji iPhone leis patirti nuotykių, kokių dar niekada nesate patyrę: jie puikiai pritaikyti papildytai realybei. Kiekviena kamera individualiai kalibruota, su giroskopais ir akselerometrais, kad tiksliai identifikuotų kiekvieną judesį. iPhone 8 ir iPhone 8 Plus garantuos fantastiškus potyrius, išeinančius daug toliau už ekrano ribų.

iPhone 8

Užsisakyti

iPhone 8 Plus

Užsisakyti