360 priežasčių įsigyti pirmiems!

Įsigykite Huawei Mate 10 Pro iš anksto ir 360 kamerą gaukite dovanų! Dovanos vertė - 299 Eur.


Pradinė telefono įmoka - 319 Eur
Mėnesinė telefono įmoka - 20 Eur/mėn.
Telefono kaina be sutarties - 799 Eur

Papildoma informacija

Pasiūlymas galioja sudarant 24 mėn. sutartį su bet kuriuo TELE2 mokėjimo planu. Dovana bus pridėta prie užsakymo. Rezervacijos laikas, telefonų ir dovanų kiekis ribotas. Tik dabar pasirinkus neribotų pokalbių ir SMS planus ir perkant internetu, net 3 mėn. už planą mokėti nereikės. Daugiau informacijos apie planus ir sąžiningo naudojimosi taisykles www.tele2.lt/ES.

Huawei EnVizion 360 kamera ‐ Dovanų!

Išvyskite pasaulį 360 laipsnių kampu! Jums tereikės prijungti kamerą prie telefono ir pradėkite filmuoti, fotografuoti. EnVision 360 kamerą sudarom dvi 13 MP kameros skirtingose kameros pusėse ir leidžia fotografuoti bei filmuoti vaizdus juos žiūrint per savo išmanųjį.
Dovanos vertė - 299 Eur.

Kokie pirmieji TELE2 Inovacijų biuro įspūdžiai apie Huawei Mate 10 Pro?

Telefono korpusas nebe aliumininis, o iš stiklo – tiek nugarėlę, tiek ekraną dengia daugiasluoksnis metalo rėmu sutvirtintas stiklas 3D palenktais kraštais. „Mate 10 Pro“ turi visą ekrano priekį užimantį 6 colių įstrižainės „Full View“ ekraną su kraštinių santykiu 18:9, todėl yra kiek siauresnis. Įrenginio procesorius pirmasis pasaulyje, kuris pristatytas su dirbtiniu intelektu. Apie tai ir dar daugiau skaitykite Inovacijų Biuro apžvalgoje.

Skaityti