TIK INTERNETU!
Visiškai neribotas internetas namams

6 mėnesius nemokamai!

Tik internetu įsigijus bet kurį modemą su NERIBOTO INTERNETO planu 24 mėnesiams - net 6 mėnesius už internetą NEMOKĖSITE!

Pasiūlymas galioja užsisakant internetu ir sudarius 24 mėn. sutartį, pasirinkus bet kurį modemą su neriboto interneto namams planu. Praėjus 6 mėnesiams bus taikomas 17,90 Eur/mėn. mokestis (standartinė kaina 24 Eur/mėn.). Įrangos ir pasiūlymo laikas ribotas.

Užsisakyti

6 mėn. internetas nemokamas

Sudarykite sutartį kartu su modemu ir naudokitės internetu VISIŠKAI NERIBOTAI - tiek, kiek norisi, ir 6 mėnesius už jį NEMOKĖKITE.

Naudokitės patogiai

Prie modemo galite prijungti daugiau įrenginių, kad neribotu internetu naudotųsi visa šeima.

Visada turėkite su savimi

Modemą visada pasiimkite kartu su savimi, kad ir kur važiuotumėte, nes TELE2 4G internetas veikia 99% LT teritorijos.

Tele2 4G ryšio žemėlapis

Tele2 4G internetas veikia net 99% Lietuvos teritorijos ir pasiekia 99% Lietuvos gyventojų – net ir ten, kur nėra šviesolaidinio interneto.

Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis Tele2 4G internetas veikia 99% Lietuvos teritorijos. Ryšio žemėlapis atvaizduotas remiantis teoriniais bazinių stočių specifikacijose nurodytais parametrais įvertinant vietovės reljefą, miškų ir pastatų užstatymo įtaką ir gali turėti padengimo paklaidą. 4G ir 3G ryšio padengimas atvaizduojamas remiantis prielaida, kad naudojama įranga palaiko atitinkamai LTE 800/1800 MHz ir UMTS 900/2100 MHz.