„Tele2“ tinkle – kompensuojami skambučiai į ir iš Kazachstano

2022-01-06

„Tele2“ tinkle – kompensuojami skambučiai į ir iš Kazachstano

„Tele2“ privatiems klientams kompensuos tarptautinio ryšio pokalbius su Kazachstanu. Ši paslauga mobiliojo ryšio operatoriaus tinkle bus kompensuojama nuo sausio 5 d. iki sausio 16 d. imtinai.

„Suprantame žmonių susirūpinimą dėl susidariusios situacijos šioje šalyje ir tikime, kad skambučiai gali padėti susisiekti su savo artimaisiais ir apsikeisti svarbia informacija, kai to labiausiai reikia“ – sakė Petras Masiulis, „Tele2“ generalinis direktorius Baltijos šalims.

Skambučiai į ir iš Kazachstano numerių, o taip pat į ir iš lietuviškų numerių, esančių toje šalyje, bus kompensuojami nuo sausio 5 d. iki sausio 16 d.  

Operatorius „Tele2” tokį sprendimą priėmė reaguodamas į Kazachstane vykstančius neramumus ir pokalbių srautus, išaugusius šalyje apribojus interneto paslaugas.

Klientams, skambinantiems į ar iš Kazachstano, nereikia nieko papildomai daryti – skaičiuojant sąskaitą mėnesio pabaigoje bus pritaikoma kompensacija už šį laikotarpį. 

Skambučiai bus kompensuojami privatiems klientams. Kompensacija netaikoma verslo bei išankstinio mokėjimo paslaugų vartotojams.

Užsisakykite naujienlaiškį

Prisijunkite prie tų, kurie anksčiausiai neria į TELE2 naujienų ir mažų kainų pasiūlymus. Privatumo politika.