TELE2 – GERIAUSIAS DARBDAVYS

Žiūrėti laisvas pozicijas

Kultūra, kuri augina

Kovotojas ir maištininkas. Nuo pirmos dienos, kai pradėjome kovą už mažiausias kainas. Iki dabar, kai iškovojome, kad technologijos būtų prieinamos visiems. Čia nėra „ai, o gal nedarom“. Darom drąsiai! Darom laisvai. Net jei nusibrozdinam kelius. Atsistojam ir bandom iš naujo. Mūsų darbas – ne plaukti pasroviui. Mūsų darbas – daryti naujai ir taip kaip nebuvo. Jei tau patinka tokie iššūkiai ir laisvė – tu geroje vietoje.

Drąsiai ir laisvai arba niekaip

Mūsų vertybės

15

Komanda, kuri drįsta

Čia nėra hierarchijos. Čia niekas nestabdo. Nesvarbu, kokioje pozicijoje pradedi – tu vadovauji sau. Taip, kartais tai reiškia eksperimentuoti, klysti ir už tai atsakyti. O tai reiškia – mokytis ir augti. Su TELE2 – turi viską, kad tavo talentas atsiskleistų ir kiltų aukštai. Ypač, jei išdrįsti siekti daugiau ir peržengti nusistovėjusias patogumo ribas. Patvirtinta visa TELE2 patirtimi ir visomis beprotiškomis idėjomis, kurias jau pavertėme realybe.

Žiūrėti

Visi kaip kumštis, kiekvienas kaip lyderis

Verslas tradiciškai – ačiū, ne

Vieta, kuri išlaisvina

Kliūtys ir sienos. Ne vieną jų panaikinome telekomunikacijų rinkoje. Stengiamės, kad jų neliktų ir kasdieniniame darbe. TELE2 žmonėms suteikiame laisvę ir įrankius atrasti sveiką darbo ir gyvenimo pusiausvyrą. Dirbti iš bet kur ir kada norite. Į darbą ateiname ne gauti atlyginimo. Ateiname jį užsidirbti. Lygybė, nuomonių įvairovė, sprendimų laisvė – tai tik keli raktažodžiai, kurie atrakina mūsų galimybes. O galiausiai  – atrakino ir geriausio darbdavio titulą Baltijos šalyse. 

Mus įvertino

TELE2 antrus metus iš eilės „Verslo žinių“ organizuotuose rinkimuose Lietuvos technologijų sektoriuje gavo „Geidžiamiausio darbdavio 2021“ titulą. 

„OVC Consulting“ atliktame „Aon Best Employers program“ tyrime operatorius pripažintas vienu iš geriausiu 2017 metų darbdaviu Baltijos šalyse.

„Equileap“ atliktame tyrime 2020-aisiais TELE2 užėmė pirmąją vietą lyčių lygybės srityje tarp Švedijos „OMX30“ bendrovių.

Nekantrauji prisijungti prie TELE2?

Pažiūrėk, kokias laisvas pozicijas turime. 

Žiūrėti
Copyright © TELE2.lt