visiškai neribotas
internetas biurui
tik 12,40 Eur/mėn.

Užsisakykite paskambinę verslo klientų aptarnavimo telefonu 1575, pas savo asmeninį vadybininką arba visuose Tele2 salonuose.

Visi mobilaus interneto planai

neriboti duomenys
ir greitis

Naudokitės sparčiuoju mobiliuoju 4G internetu kiek tik norite.

Neribota teritorija Lietuvoje

Naudokitės internetu biure, namuose ar sodyboje – be jokio papildomo mokesčio.

Fiksuotas IP
adresas

Kompiuteryje esančią informaciją pasieksite būdami visur.

30 d. išbandykite nemokamai

Visiškai neribotu internetu biurui naudokites nemokamai net 30 dienų.

Bandomuoju 30 dienų laikotarpiu gausite Huawei 4G modemą bei neribotą kiekį interneto duomenų naršymui. Jei per 30 dienų įrangos negrąžinsite, bus aktyvuotas Jūsų pasirinktas mobilaus interneto planas, o 0,83 Eur modemo mokestis bus įtrauktas į pirmąją sąskaitą. Po bandomojo laikotarpio grąžinama įranga turi būti tinkamai veikianti, neturėti išorinių pažeidimų, su originalia pakuote ir kitais suteiktais priedais.
Fiksuoto IP adreso kaina – 1 Eur/mėn. be PVM. Teritorijos padengimo duomenys gauti naudojant ATOLL įrankį.
Pasiūlymas galioja renkantis planą „Internetas biurui neribotas“ už 15,70 Eur/mėn. ir sudarant 24 mėn. sutartį (standartinė plano kaina – 19,83 Eur/mėn.). Kartu suteikiamas maršrutizatorius „Huawei“ už vienkartinę 0,83 Eur be PVM įmoką (standartinė kaina – 106,61 Eur be PVM). Galėsite pasirinkti ir kitą maršrutizatoriaus modelį. Pasiūlymo laikas ir įrangos kiekis riboti. Daugiau informacijos apie pasiūlymą ir jo sąlygas teiraukitės verslo klientų aptarnavimo telefonu 1575, asmeninio vadybininko arba visuose Tele2 salonuose.

Tele2 4G ryšys veikia net
99% Lietuvos teritorijos

Ir pasiekia 99% Lietuvos gyventojų – ten, kur nepasiekia šviesolaidis ar kitas internetas.

Ryšių reguliavimo tarnybos duomenimis Tele2 4G internetas veikia 99% Lietuvos teritorijos. Ryšio žemėlapis atvaizduotas remiantis teoriniais bazinių stočių specifikacijose nurodytais parametrais įvertinant vietovės reljefą, miškų ir pastatų užstatymo įtaką ir gali turėti padengimo paklaidą. 4G ir 3G ryšio padengimas atvaizduojamas remiantis prielaida, kad naudojama įranga palaiko atitinkamai LTE 800/1800 MHz ir UMTS 900/2100 MHz.