Saugus naršymas

 

Nuo šiol naršykite drąsiai! Jums daugiau nebereikės rūpintis tuo, kad galite viršyti turimą interneto duomenų paketą. Taigi jokių neplanuotai didelių sąskaitų!

 


Išeikvoję turimą duomenų limitą, mobiliuoju internetu negalėsite naudotis tol, kol neužsisakysite papildomų duomenų, arba galėsite tai daryti tik nuo kito mėnesio pradžios.

Išmaniųjų telefonų savininkai, neužsisakę duomenų paketo, naršyti internete galės tik pasirinkę papildomą duomenų paketą. Užsisakykite ir naudokitės internetu tiek, kiek Jums reikia!

Ką daryti išnaudojus duomenų paketą?

Gausite apie paketo pabaigą informuojančią SMS žinutę ir iš karto būsite nukreipti į puslapį http://narsyk.tele2.lt/, kur galėsite:

  • užsisakyti papildomą vienkartinį duomenų paketą;

  • pasižiūrėti savo duomenų paketo likutį.

Kiek galioja duomenų paketas?

Užsisakę papildomą vienkartinį duomenų paketą, galite jį išnaudoti iki einamojo mėnesio paskutinės dienos. Viso paketo neišnaudojus, likę duomenys kitam mėnesiui neperkeliami.

Svarbi informacija

  • Nuo šiol Tele2 tinkle duomenys yra apvalinami 1 KB tikslumu.

  • Esami klientai, paslaugų sutartį sudarę iki 2015 05 19, gali naudotis senąja kainodara, t. y. mokėti už sunaudotą ar viršytą 1 MB 0,15 Eur.
  • Bent kartą užsisakius vienkartinį papildomą duomenų paketą, nebegalima naudotis senąja kainodara.

  • Senoji kainodara nebegalioja užsisakant naują mėnesinį mobiliojo interneto telefone paketą, pratęsiant sutartį, keičiant mokėjimo planą ar atliekant kitus sutarties administravimo veiksmus.