Mano lentyna

Tai specialiai TELE2 vartotojams skirta mobilioji programėlė, kurioje rasite visas populiariausias aplikacijas, be to galėsite įsigyti elektoronines knygas ar žiūrėti filmus vos nuo 1 Eur parai.

Google play
Mano lentyna

Mobilusis knygynas

Apsipirkite mobiliajame www.knygos.lt knygyne kur kas greičiau ir patogiau. MANO LENTYNOJE rasite informaciją apie ką tik pasirodžiusias elektronines knygas bei galėsite ieškoti norimų skaitinių pagal žanrą ar pavadinimą. Įsigyjant leidinį, Jums prireiks elektroninės knygų skaityklės, jei jos savo įrenginyje neturite, aplikacija pasiūlys, kokią programą išsirinkti.

Mobilusis knygynas

Populiariausios aplikacijos vienoje vietoje

Taupykite laiką su MANO LENTYNA – čia rasite populiariausias mobiliąsias programėles vienoje vietoje. Pramogas taip pat galėsite rinktis pagal kategorijas: moterims, vyrams bei mažiesiems.

Populiariausios aplikacijos

Naujausių filmų peržiūros

Rinkitės naujausius „Acme Films“ kino filmus lietuvių, anglų, rusų kalbomis bei titrais. Taip pat, nepamirškite išnaudoti visas savon išmaniojo galimybes – pasirinktus filmus galėsite žiūrėti aukščiausia „Full HD“ vaizdo kokybe. O filmo nuoma parai tekainuos nuo 1 iki 1,5 Eur.

Naujausi filmai

Mobilioji programėlė MANO LENTYNA yra prieinama visiems „Android“ operacinės sistemos turėtojams, tačiau čia įsigyti pirkinius galės tik TELE2 ir PILDYK klientai. Programėlėje kainos yra nurodytos eurais su PVM.

Google play link