Mobiliojo interneto namams rinkoje įvyko tai, kas anksčiau buvo įprasta tik laidinio interneto vartotojams – internetas tapo visiškai neribotas. Tokią paslaugą klientams pasiūlė mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“.

Daugiau

Mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ visą rugpjūtį siūlys internetu JAV ir Brazilijoje naudotis ypač pigiai. Operatoriaus klientams vienas megabaitas (MB) JAV kainuos 3 centus su PVM, o Brazilijoje – 10 centų. Tai yra mažiausios tarptinklinio interneto kainos JAV ir Brazilijoje tarp visų Lietuvos mobiliojo ryšio operatorių.

Daugiau

Tarptautinė žiniasklaidos grupė „Modern Times Group“ (MTG) šiandien Lietuvoje pristatė naują paslaugą „Viaplay“. Tai – video transliacijų internetu platforma, kuri pasiūlys didžiausią Baltijos šalyse video turinio pasirinkimą. „Viaplay“ dabar turi per 3000 val. filmų, serialų bei turinio vaikams, ir savo pasiūlą toliau plės. Taip pat čia galima rasti ir lietuviškas TV laidas bei serialus.

Daugiau

Nuo šiandien visi „Tele2“ klientai už pirkinius interneto parduotuvėje „Google PlayTM“ jau gali atsiskaityti paprasčiau ir patogiau – pirkinio kainą įtraukiant į mėnesio mobiliojo ryšio sąskaitą.

Daugiau
Lietuva mobiliojo 4G interneto pritaikymu pralenkė pasaulį – savaitgalį surengtas e-sporto turnyras „GSL Baltics Samsung Challenge“ tapo pirmuoju, kur buvo naudojamas tik 4G internetas. Turnyras įvyko Molėtų rajone, viduryje Grabuosto ežero esančioje Obuolių saloje, kur veikia tiktai mobilusis internetas.Daugiau
Augęs mobiliojo 4G interneto populiarumas gerino mobiliojo ryšio rinkos lyderės „Tele2“ finansinius rezultatus. „Tele2“ 6 mėn. pajamos pasiekė 83,5 mln. eurų, 8,8 proc. daugiau nei prieš metus. EBITDA marža buvo 37,5 proc. Tai sudarė 31 mln. eurų, 12,5 proc. daugiau nei tuo pačiu laikotarpiu 2015 metais.Daugiau

Telefonų su „Android“ operacine sistema turėtojai už programėles ir kitus pirkinius interneto parduotuvėje „Google PlayTM“ galės mokėti patogiau – pirkinio kainą įtraukę į mėnesio mobiliojo ryšio sąskaitą. Tokią galimybę pirmas klientams pasiūlys „Tele2“. Patogesnis atsiskaitymas „Tele2“ klientams nieko papildomai nekainuos.

Daugiau

Mobiliojo ryšio lyderė „Tele2“ supaprastino telefonų remontą juos apdraudusiems klientams. Apdraustus sušlapusius, sudužusius ir kitaip apgadintus telefonus nuo šiol reikia atiduoti remontuoti bet kuriame „Tele2“ salone, o remontu rūpinsis operatoriaus Telefonų priežiūros centras.

Daugiau

„Tele2“ kartu su „Nokia“ Estijoje pristatė pasaulinę technologinę naujovę – siaurajuosčio daiktų interneto technologiją (Narrowband Internet of Things, NB-IoT), veikiančią komerciniame tinkle. Technologijos diegimas paspartins daiktų interneto plėtrą ir išmaniųjų prietaisų naudojimą Baltijos šalyse.

Daugiau
Ryšių reguliavimo tarnybos (RRT) paskelbti tikėtinos ryšio tinklų aprėpties žemėlapiai parodė – „Tele2“ greitasis 4G mobilusis internetas veikia jau daugiau kaip 90 proc. Lietuvos teritorijos.Daugiau