Kaina be sutarties 509,00 Eur

Įtraukti į palyginimą

APPLE IPAD AIR 2 16GB

Pasirinkite spalvą pilka sidabrinė
Pasirinkite duomenų paketą
Eur/mėn.
Įrenginio mėnesinis mokestis
Eur/mėn.

Vienkartinis laikmenos mokestis 5,25 Eur

Pradinė įmoka Eur

Sutarties terminas 24 mėn.

Viso per mėnesį:
Eur/ mėn.
Rezervuoti salone

Aprašymas

Tiesiog geresnis ekranas

Kuriant neįtikimai ploną „iPad Air 2“ siluetą visiškai perkurtas ekranas „Retina“ ir trys sluoksniai sujungti į vieną. Ekranas tapo ne tik plonesnis, bet ir geresnis, atvaizduojantis ryškesnes spalvas ir didesnį kontrastą. Taip pat jis turi antirefleksinę dangą – „iPad Air 2“ ekranas yra mažiausiai atspindintis šviesą iš visų kada nors sukurtų planšetinių kompiuterių.

Galingas ir minimalistinės formos

„iPad Air 2“ yra ne tik plonesnis, bet ir daug galingesnis. Naujasis lustas A8X užtikrina daug geresnį CPU ir grafinį našumą nei jo pirmtakai. Tiesą sakant, dėl 64 bitų stalinių kompiuterių klasės architektūros „iPad Air 2“ yra toks pat galingas, kaip ir daugelis kompiuterių. Be to, taupo energiją – 10 val. akumuliatoriaus veikimo trukmė leis visą dieną dirbti, žaisti, naršyti ir pirkti.

Unikalus apsaugos kodas – piršto atspaudas

„iPad Air 2“ įdiegta pažangi „Touch ID“ technologija. Ji užtikrina neįtikimo lygio apsaugą, nes naudoja tobuliausią sukurtą slaptažodį – Jūsų piršto atspaudą. Vos vienu palietimu galima tuoj pat atsirakinti savo „iPad Air 2“. „Touch ID“ gali dar daugiau: galėsite saugiai pirkti iš „iTunes“, „iBooks“ ir „App Store“.

Du nuostabūs fotoaparatai

Naujoji „iSight“ yra geriausia „iPad“ kamera, turinti pažangią optiką, patobulintą jutiklį ir galingą „Apple“ sukurtą vaizdo signalų procesorių. Yra ir naujų funkcijų, pavyzdžiui, „Time-lapse“ ir sulėtinto vaizdo įrašai, fotografavimo serijomis, panorama ir laikmačio režimai. Į priekį nukreipta „Face Time HD“ kamera išsiskiria nauju dizainu, turi patobulintą jutiklį ir daugiau pikselių, kad dar geriau veiktų esant prastam apšvietimui.

Spartesnis belaidis ryšys

„iPad Air 2“ Wi-Fi yra daugiau nei dukart spartesnis nei ankstesnės kartos, todėl filmus atsisiųsite ir vaizdo įrašus transliuosite greičiau. O „Wi-Fi + Cellular“ modelis turi spartesnę ir pažangesnę belaidžio ryšio technologiją.

Programos, sukurtos „iPad“

„iPad Air 2“ yra galingų programų, skirtų kasdienai, pavyzdžiui, naršyti internete, tikrinti paštą, redaguoti filmus ir nuotraukas, rašyti ataskaitas ir skaityti knygas. O „App Store“ yra šimtai tūkstančių ne padidintų telefono programų, bet sukurtų specialiai dideliam ekranui „Retina“.

iOS 8

IOS 8 – pažangiausia mobilioji operacinė sistema. Tęstinumo funkcija leidžia pradėti projektą viename įrenginyje, o baigti kitame. Programa „Dalinkis šeimoje“ suteikia galimybę net šešiems šeimos nariams dalytis filmais, knygomis, muzikos įrašais ir programomis. Naudodami „iCloud Drive“ galite saugiai laikyti visus dokumentus ir pasiekti juos bet kuriame įrenginyje. Kiekviena iOS 8 funkcija sukurta taip, kad sklandžiai veiktų su „iPad Air 2“, išnaudotų jo galingą A8X lustą, ypač spartų belaidį ryšį ir išskirtinį ekraną „Retina“.

Įspūdingi dangteliai

Apsaugokite kiekvieną „iPad Air 2“ pikselį su „Smart Cover“ arba „Smart Case“. Iš patvaraus poliuretano pagamintas „Smart Cover“ yra septynių naujų ryškių spalvų. „Smart Case“, pagamintas iš puikios anilinu dažytos odos, saugo ir „iPad“ priekį, ir nugarėlę.

Parametrai

Svarbu. Informaciją apie mobiliuosius telefonus pateikia gamintojai, ir mobilaus ryšio operatorius neatsako už pateikiamų duomenų atitikimą telefonų aparatų parametrams. Išsamios informacijos prašome ieškoti gamintojų tinklapiuose.

Bendroji informacija

Matmenys (mm)169.5 x 240 x 6.1
Svoris (g)0.444 kg.
SIM kortelių skaičiusViena SIM
SIM kortelės tipasNano SIM

Procesorius ir operacinė sistema

Operacinė sistemaKita
Operacinės sistemos versijaiOS 8
Procesorius (CPU)Apple A8X

Baterija

Integruota baterija
Belaidžio įkrovimo funkcija

Ekranas

Ekrano dydis9.7 colio
Visada aktyvus ekranas

Atmintis

Vidinė atmintis (GB)16 GB
Atminties kortelės palaikymas

Ryšys ir duomenų perdavimas

2G (GPRS / EDGE)
3G (HSDPA / UMTS / HSPA+)
4G (LTE)
GPS

Kamera

Pagrindinė kamera8 mln. taškų
Vaizdo įrašymasHD 720p vaizdo įrašymas

Įsigyti salone

Sąraše pateikiami TELE2 salonai, kuriuose yra bent viena pasirinkta prekė. Atkreipkite dėmesį, kad pakeitus spalvos pasirinkimą, salonų sąrašas yra atnaujinamas.

DUK

Atsakymus į dažniausiai užduodamus klausimus rasite čia.

Prekių pristatymo metu kurjeriui mokėti nieko nereikia, visi mokesčiai bus įtraukti į pirmąją sąskaitą.

Pristatymas nurodytu adresu yra nemokamas.
Jeigu prekės užsakomos darbo dieną iki 17:00 valandos, siuntą pristatysime kitą darbo dieną, jeigu po 17:00 valandos – per 2 darbo dienas, bet ne ilgiau kaip per 3 darbo dienas nuo užsakymo gavimo. Jeigu prekės užsakomos savaitgalį (šeštadienį ir sekmadienį) ar švenčių dieną, užsakymas bus pristatytas per 2 darbo dienas.

Taip. Prekes galima grąžinti per keturiolika dienų nuo siuntos pristatymo dienos į bet kurį Tele2 saloną. Prekė turi būti nepažeista, pilnos komplektacijos ir originalioje pakuotėje.

Išnaudojus duomenų kiekį būsite nukreipti į narsyk.tele2.lt kur galėsite užsisakyti papildomus vienkartinius duomenų paketus, kurie galioja iki mėnesio pabaigos.
Planą galėsite pakeisti pagal galiojančias sąlygas. Daugiau informacijos apie plano keitimą rasite čia.
Įranga internetu parduodama kartu su mėnesinio mokėjimo paslaugų sutartimi. Be sutarties įrangą galite įsigyti artimiausiame Tele2 salone.
Garantija galioja 24 mėn. nuo įrenginio įsigijimo dienos.