Nežinote sąlygų?

Susipažinti su TELE2 judriojo telefono ryšio ir duomenų perdavimo paslaugų teikimo sutarties bendrosiomis sąlygomis galite čia.

 

Sąžiningo naudojimosi taisyklės

Primename, kad sudarę šią sutartį įsipareigojate TELE2 paslaugomis naudotis sąžiningai, rūpestingai ir nepažeisdami kitų asmenų teisėtų lūkesčių. TELE2 teikiamomis paslaugomis galite naudotis tik šioje sutartyje numatytu tikslu – ryšio paslaugoms ar su jomis susijusioms pridėtinėms paslaugoms gauti.

Jūs įsipareigojate jokiomis priemonėmis ir metodais nenaudoti TELE2 paslaugų ar kitokių elektroninio ryšio tinklo resursų nesąžiningam ir (ar) kitų asmenų teisėtus interesus pažeidžiančiam tikslui, taip pat TELE2 paslaugomis paremtai komercinei veiklai, sukuriant nuolatinį išeinančių ar priimamų skambučių (SMS žinučių) srautą, ir (arba) ekonominei naudai teikti ar gauti dėl ryšių tinklų sujungimo ir (ar) mokėjimo planų įkainių skirtumų. Atidžiai susipažinkite su kitais Jūsų, kaip kliento, įsipareigojimais, numatytais sutarties bendrųjų sąlygų 7 punkte.

Aptariamų kliento įsipareigojimų pažeidimu paprastai laikomas neprotingai didelio paslaugų srauto inicijavimas ar priėmimas, neatitinkantis vidutiniškai įprasto maksimalaus paslaugų naudojimo asmeninėms reikmėms, ir (arba) su tokių paslaugų naudojimu ar jų skaičiumi susijusios ekonominės naudos siekimas arba gavimas. TELE2 atskirai nagrinės ir sieks teisingai vertinti kiekvieną konkretų atvejį dėl galimo pažeidimo.

Informuojame, kad netinkamai vykdant sutartyje numatytus kliento įsipareigojimus paslaugų teikimas Jums gali būti nedelsiant apribojamas, o vėliau ir visiškai nutraukiamas, jeigu pažeidimo nepašalinate.

Sudarius 24 mėn. sutartį ir pasirinkus telefoną gali būti taikomas neiškalbamas telefono mokestis. Nutraukus paslaugų teikimą dėl laiku neapmokėtos sąskaitos ir jį atnaujinus po apmokėjimo, mokėtojo kodui taikomas įjungimo po įsiskolinimo administravimo mokestis – 2,61 Eur.

 

Turite klausimų?

Kitos naudingos informacijos apie TELE2 sutarties naudojimo sąlygas ieškokite pagalbos skiltyje.