Naujiena:
SONY XPERIA XZ
+ ausinės už 1 ct

Užsisakykite naująjį Xperia XZ telefoną iš anksto ir už simbolinį 1 ct gaukite vertingas Sony belaides ausines.

Telefono kaina be sutarties – 698 Eur.
Sony XB950BT Extra Bass Bluetooth ausinių vertė – 199 Eur.
Išankstinė telefonų rezervacija tęsiasi iki 2016 10 10.

daugiau nei telefonas

Xperia XZ – tai naujos kartos Sony flagmanas, turintis ne tik vieną geriausių kamerų, kokias galite rasti išmaniuosiuose telefonuose, bet ir gausybę inovatyvių ir išmanių funkcijų, puikiai prisitaikančių prie Jūsų įpročių.

Tikslesnė ir išmanesnė kamera

Xperia XZ pagrindinė kamera fotografuoja 23 MP raiška ir turi trigubus jutiklius, kurie tobulą kadrą užfiksuoti leis net ir sudėtingiausiomis sąlygomis. Tad galėsite džiaugtis ryškiomis ir detaliomis nuotraukomis net ir fotografuojant judančius ar tamsoje esančius objektus.

Ryškus tiek išore, tiek vidumi

Sony Xperia XZ neabejotinai atrodo stulbinančiai – naujos, įspūdingos spalvos ir užapvalinti kraštai telefoną daro puikia stiliaus detale. Be to, telefonas labai patogus laikyti bei yra atsparus vandeniui. Itin ryškus ir detalus 5,2 colių įstrižainės ekranas pasižymi Full HD technologija, tad nuotraukas ir video medžiagą galėsite žiūrėti aukščiausia kokybe.

prisitaikantis prie Jūsų pomėgių

Xperia XZ seka Jūsų įpročius bei mėgstamiausias Jūsų funkcijas padaro dar patogesnes. Telefonas protingai taupo energiją ir įsikrauna itin greitai, tad dėl nuolat senkančios baterijos jaudintis nereikės. O galingas keturių branduolių procesorius telefonui leis veikti itin sklandžiai.