Cat® S30 – praktiškai neįveikiamas! 

Jei ieškote patikimumo, ilgaamžiškumo ir kokybės be jokių kompromisų – ieškote CAT.

 

 

Padidinto atsparumo Cat® S30 telefonui nebaisūs jokie pavojai, ekstremalios sąlygos ar nepalankūs aplinkos veiksniai. Vos paėmus į rankas bus lengva suprasti – tai telefonas, žadantis dar neregėtas patirtis.

 

 

 

 

 


 

 

Neįtikėtinai tvirtas ir atsparus

 

Cat® S30 be vargo atlaikys visus iššūkius ir sunkumus. Telefonui suteikti IP68 ir Mil-Spec 810G sertifikatai, liudijantys įrenginio atsparumą įbrėžimams, vandeniui ir dulkėms.

Bandymais įrodyta, kad telefonas puikiai atlaiko smūgius ir kritimą net iš 1,8 m aukščio, o panardintas į vieno metro gylį įrenginys vandenyje gali išbūti iki 60 minučių ir tai neturės jokios įtakos sklandžiam jo veikimui.

Negana to, trikdžių nesukels ir temperatūros svyravimai nuo -25 šalčio iki 55 karščio laipsnių Celsijaus.

 

  

Pritaikytas sudėtingoms aplinkos sąlygoms

 

Šis telefonas sukurtas naudotis net ir netikėčiausiomis, nepalankiausiomis oro ar aplinkos sąlygomis. Išsiskiriantis grubiomis, patvariomis korpuso detalėmis ir neslystančiu paviršiumi, telefonas yra itin patogus laikyti rankoje.

Tvirtas „Corning® Gorilla® Glass 4“ stiklas saugo telefono ekraną nuo mechaninių pažeidimų, o speciali „Glove-On“ technologija leidžia telefonu patogiai naudotis net šlapiais pirštais ar mūvint pirštines.

 

 

Ištvermingas ir išmanus pagalbininkas

 

Patvarusis Cat® S30 – tai išmanusis, pritaikytas ekstremalams ar dirbantiesiems aktyvų fizinį darbą. Telefonas pasižymi itin talpia (net 3000 mAh) ir ilgai veikiančia baterija – budėjimo režimu atlaiko iki 19 dienų, o naudojant intensyviai – 12 valandų.

Cat® S30 palaiko 4G ir Bluetooth ryšius, turi GPS navigaciją, jame įdiegta naujausia Android operacinė sistema. Telefono jutiklių rinkinyje – akcelerometras, elektroninis kompasas, artumo ir apšvietimo jutikliai.

 © 2016 Caterpillar. CAT, CATERPILLAR, BUILT FOR IT and their design marks are registered trademarks of Caterpillar. TCCM s.r.o., distributor for Bullitt Mobile Ltd. a licensee of Caterpillar Inc.