Naujas Samsung
Galaxy note 7
+ dovana

Užsisakykite Samsung Galaxy Note 7 iš anksto ir vos už simbolinį 1 ct gaukite Gear VR virtualios realybės akinius.

O kartu griebkite Neribotų pokalbių ir SMS bei 15 GB planą vos už 11 Eur/mėn.!

Telefono kaina be sutarties – 868 Eur. Standartinė Neribotų pokalbių ir SMS bei 15 GB plano kaina – 20 Eur/mėn. Gear VR įrangos kaina ne akcijos metu – 99 Eur. Pasiūlymas galioja užsisakant  internetu, nuo 2015.08.16 iki 2016.08.30 23:59. Įrangos kiekis ribotas.

telefonas ambicingoms
idėjoms

Naujasis Samsung Galaxy Note 7 – patobulintas visapusiškai. Telefono valdymą palengvina bei funkcijų galimybes išplečia specialus jutiminis pieštukas S Pen, o patogus Dual Edge dizainas bei 5,7 colių ekranas naudojimąsi išmaniuoju paverčia tikru malonumu. Tad galėsite padaryti daugiau, greičiau ir kokybiškiau.

Išmanus dizainas

Stiklas korpuso priekyje ir metalas korpuso gale – toks derinys užtikrina neįtikėtinai patrauklų ir ryškų įvaizdį. Dėl dvigubai lenkto ekrano ir suapvalintos galinės dalies įrenginį labai patogu laikyti rankoje, o beveik neturintis rėmų ekranas užtikrina daugiau erdvės ir galimybių naudojantis S Pen.

Nuveikite dar
daugiau

Su neįtikėtinai plonu galiuku naujasis S Pen leidžia rašyti ir piešti ypač natūraliai ir patogiai – kaip su tikru pieštuku. O spartus meniu sukuria GIF, žodžius verčia į vaizdus taip, kaip norite. Tad visą savo dėmesį galėsite skirti kūrybai.

Negana to, Screen-off Memo funkcijos dėka galėsite pasižymėti pastabas net neatrakindami ekrano bet kur, bet kada ir netgi lietui lyjant, kadangi nuo šiol S Pen atsparus vandens ir dulkių poveikiui.

Patikimas informacijos saugumas

Vis daugiau asmeninių duomenų kaupiame ir laikome savo telefone, tad informacijos apsauga tampa itin aktuali. Todėl Galaxy Note 7 telefone įdiegta viena patogiausių ir saugiausių šiandieninių inovacijų – akies rainelės skenavimas, kuri leidžia atrakinti telefoną akimirksniu, nevargstant su menkiau patikimais slaptažodžiais.

fiksuokite svarbiausias akimirkas

Jokių kompromisų Jūsų prisiminimams – fiksuokite juos pažangia 12 MP telefono kamera, kurios blykstė bei objektyvas puikiai pritaikyti net ne itin geroms fotografavimo sąlygoms. Puikias nuotraukas garantuos ir išmani automatinio fokusavimo sistema, o pakankamai vietos – papildomas microSD kortelių dėklas.

Toks, kokio reikia Jums

Išmanusis telefonas turi būti ištvermingas ir pasiruošęs Jūsų dienai. Galaxy Note 7 yra būtent toks – jis ypatingai atsparus vandeniui, tad lietus šio išmaniojo tikrai neišgąsdins. Taip pat šis telefonas turi galingą bateriją, dėl to su Jumis be papildomų įkrovimų praleis visą dieną. Be to, galėsite bent laikinai pamiršti laidus – Galaxy Note 7 bateriją įkrauti galima ir su bevieliu krovimo aparatu.