telefonas ambicingoms
idėjoms

Naujasis Samsung Galaxy Note 7 –
prekyboje jau netrukus!

patobulintas ir
Išmanus dizainas

Padarykite daugiau greičiau ir kokybiškiau! Patogus Dual Edge dizainas bei 5,7 colių ekranas naudojimąsi išmaniuoju paverčia tikru malonumu. Stiklas korpuso priekyje ir metalas korpuso gale – toks derinys užtikrina neįtikėtinai patrauklų ir ryškų įvaizdį. Dėl dvigubai lenkto ekrano ir suapvalintos galinės dalies įrenginį labai patogu laikyti rankoje, o beveik neturintis rėmų ekranas užtikrina dar daugiau erdvės ir galimybių naudojantis S Pen.

Nuveikite dar
daugiau

Su neįtikėtinai plonu galiuku naujasis S Pen leidžia rašyti ir piešti ypač natūraliai ir patogiai – kaip su tikru pieštuku. O spartus meniu sukuria GIF, žodžius verčia į vaizdus taip, kaip norite. Tad visą savo dėmesį galėsite skirti kūrybai.

Negana to, Screen-off Memo funkcijos dėka galėsite pasižymėti pastabas net neatrakindami ekrano bet kur, bet kada ir netgi lietui lyjant, kadangi nuo šiol S Pen atsparus vandens ir dulkių poveikiui.

Patikimas informacijos saugumas

Vis daugiau asmeninių duomenų kaupiame ir laikome savo telefone, tad informacijos apsauga tampa itin aktuali. Todėl Galaxy Note 7 telefone įdiegta viena patogiausių ir saugiausių šiandieninių inovacijų – akies rainelės skenavimas, kuri leidžia atrakinti telefoną akimirksniu, nevargstant su menkiau patikimais slaptažodžiais.

fiksuokite svarbiausias akimirkas

Jokių kompromisų Jūsų prisiminimams – fiksuokite juos pažangia 12 MP telefono kamera, kurios blykstė bei objektyvas puikiai pritaikyti net ne itin geroms fotografavimo sąlygoms. Puikias nuotraukas garantuos ir išmani automatinio fokusavimo sistema, o pakankamai vietos – papildomas microSD kortelių dėklas.

Toks, kokio reikia Jums

Išmanusis telefonas turi būti ištvermingas ir pasiruošęs Jūsų dienai. Galaxy Note 7 yra būtent toks – jis ypatingai atsparus vandeniui, tad lietus šio išmaniojo tikrai neišgąsdins. Taip pat šis telefonas turi galingą bateriją, dėl to su Jumis be papildomų įkrovimų praleis visą dieną. Be to, galėsite bent laikinai pamiršti laidus – Galaxy Note 7 bateriją įkrauti galima ir su bevieliu krovimo aparatu.