Naujieji Samsung Galaxy J serijos telefonai -
gyvenk, matyk, dalinkis

Telefono kaina be sutarties 229 Eur

Samsung Galaxy J3 (2017 m.):

• 5 colių, HD raiškos ekranas;

• 13 MP automatinio fokusavimo galinė kamera;

• 4 branduolių 1.4 HGz procesorius;

• 2 GB RAM, 16 GB vidinės atminties;

• 2400 mAh talpa.

Užsisakyti

 

Elegantiškas dizainas. „Samsung Galaxy J3“ - tai telefonas, kurį kuriant buvo skiriamas neįprastas dėmesys detalėms. Vientisas metalinis korpusas ir iš korpuso neiššokusi kamera suteikia idealų komfortą laikant jį. Visas šio įrenginio korpusas pagamintas iš metalo lydinio, kampai lengvai užapvalinti.

Dalinkitės visais patirtais įspūdžiais. „Galaxy J3 (2017)“ išmanusis su 13 MP raiškos kamera, džiugins jus itin detaliomis ir ryškiomis nuotraukomis net ir esant prastesniam apšvietimui. Mėgstantiems asmenukes dar džiugesnės naujienos - nuotraukos visada bus ryškios ir detalios net ir tamsoje, nes šis telefonas turi LED blykstę telefono priekyje ir autofokusą.

Maksimalios greičio galimybės. Keturių branduolių 1.4 GHz procesorius, 2 GB RAM, 16 GB vidinės atminties ir galimybė ją praplėsti atminties kortelę iki 256 GB – visa tai suteikia telefonui greičio ir patogesnį naudojimąsi. Naujoji „Android 7.0 Nougat“ operacinė sistema padės išnaudoti visas telefono galimybes.

Sinchronizuokite savo turinį. Su šiuo išmaniuoju galite ypač lengvai valdyti svarbiausių duomenų, tokių kaip nuotraukos, kalendoriaus įrašai ar kontaktai, atsargines kopijas. Viskas bus talpinama debesyje, todėl savo duomenis visada galėsite pasiekti bet kur, bet kada ir iš bet kokio įrenginio, galinčio pasiekti „Samsung Cloud“.

Būkite garantuotai saugūs. Samsung Secure Folder – stiprus saugumo sprendimas, leisiantis sukurti privačią ir visiškai kriptuotą erdvę slaptai laikyti Jūsų nuotraukas, dokumentus, balso įrašus. Duomenys bus papildomai apsaugoti, o prieigą turėsite tiktai Jūs.

Dvi soc. tinklų paskyros viename telefone. „Samsung Galaxy J3“ leidžia turėti dvi „Messenger“ paskyras viename telefone, kurias galite naudoti skirtingiems tikslams. Antrą „Messenger“ paskyrą galima lengvai įdiegti ir valdyti pagrindiniame ekrano lange arba nustatymuose.

Telefono kaina be sutarties 279 Eur

Samsung Galaxy J5 (2017 m.):

• 5,2 colių Super AMOLED ekranas su HD raiška;

• 13 MP priekinė ir galinė kameros. Priekinė kamera valdoma gestais;

• 8 branduolių, 1.6 GHz procesorius;

• 2 GB RAM, 16 GB vidinė atmintis;

• 3000 mAh talpa;

• Pirštų antspaudų jutiklis.

Užsisakyti

 

Elegantiškas dizainas. „Samsung Galaxy J5“ yra pagamintas tik iš aukščiausios klasės medžiagų, o jo dizainui skirtas ypatingas dėmesys. Naujasis „Samsung Galaxy J5“ turi vientisą metalinį korpusą. Kamera įmontuota viename lygmenyje su telefono paviršiumi taip, kad įrenginį būtų ypač patogu laikyti rankoje. 2.5 D stiklas užtikrina 5.2" HD ekrano apsaugą.

Dalinkitės visais patirtais įspūdžiais. „Galaxy J5 (2017)“ išmanusis su 13 MP raiškos kamera, džiugins jus itin detaliomis ir ryškiomis nuotraukomis net ir esant prastesniam apšvietimui. Mėgstantiems asmenukes dar džiugesnės naujienos 13 MP kamera užfiksuotos nuotraukos visada bus ryškios ir detalios net ir tamsoje, nes šis telefonas turi LED blykstę telefono priekyje ir autofokusą. Be to - asmenukę fiksuoti galite paprasčiausiu rankos judesiu.

Maksimalios greičio galimybės. Aštuonių branduolių 1.6 GHz procesorius, 2 GB RAM, 16 GB vidinės atminties ir galimybė ją praplėsti atminties kortelę iki 256 GB – visa tai suteikia telefonui greičio ir patogesnį naudojimąsi. Naujoji „Android 7.1 Nougat“ operacinė sistema padės išnaudoti visas telefono galimybes.

Asmens sargybinis. Su šiuo išmaniuoju galite ypač lengvai valdyti svarbiausių duomenų, tokių kaip nuotraukos, kalendoriaus įrašai ar kontaktai, atsargines kopijas. Viskas bus talpinama debesyje, todėl savo duomenis visada galėsite pasiekti bet kur, bet kada ir iš bet kokio įrenginio, galinčio pasiekti „Samsung Cloud“.

Būkite garantuotai saugūs. „Samsung Galaxy J5“ piršto antspaudo apsauga pasirūpins, kad asmeniniai duomenys būtų prieinami tik pačiam savininkui. Tam, kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas, šis asmens sargybinis gali būti naudojamas atlikti mobiliuosius mokėjimus, prisijungiant elektroniniu būdu, bei patvirtinti internetines paskyras.

Dvi soc. tinklų paskyros viename telefone. „Samsung Galaxy J5“ leidžia turėti dvi „Messenger“ paskyras viename telefone, kurias galite naudoti skirtingiems tikslams. Antrą „Messenger“ paskyrą galima lengvai įdiegti ir valdyti pagrindiniame ekrano lange arba nustatymuose.

Telefono kaina be sutarties 339 Eur

Samsung Galaxy J7 (2017 m.):

• 5,5" Full HD raiškos Super AMOLED ekranas;

• 13 MP priekinė ir galinė kameros;

• 8 branduolių, 1.6 GHz Exynos 7870 procesorius;

• 3 GB RAM, 16 GB vidinės atminties.

• 3600 mAh talpa;

• Pirštų antspaudų jutiklis.

Užsisakyti

 

Elegantiškas dizainas. „Samsung Galaxy J7“ - tai telefonas, kurį kuriant buvo skiriamas neįprastas dėmesys detalėms. Vientisas metalinis korpusas ir iš korpuso neiššokusi kamera suteikia idealų komfortą laikant jį. Visas šio įrenginio korpusas pagamintas iš metalo lydinio, kampai lengvai užapvalinti.

Dalinkitės visais patirtais įspūdžiais. „Galaxy J7 (2017)“ išmanusis su 13 MP raiškos kamera, džiugins jus itin detaliomis ir ryškiomis nuotraukomis net ir esant prastesniam apšvietimui. Mėgstantiems asmenukes dar džiugesnės naujienos - nuotraukos visada bus ryškios ir detalios net ir tamsoje, nes šis telefonas turi LED blykstę telefono priekyje ir autofokusą.

Maksimalios greičio galimybės. Keturių branduolių 1.6 GHz procesorius, 3 GB RAM, 16 GB vidinės atminties ir galimybė ją praplėsti atminties kortelę iki 256 GB – visa tai suteikia telefonui greičio ir patogesnį naudojimąsi. Naujoji „Android 7.1 Nougat“ operacinė sistema padės išnaudoti visas telefono galimybes.

Sinchronizuokite savo turinį. Su šiuo išmaniuoju galite ypač lengvai valdyti svarbiausių duomenų, tokių kaip nuotraukos, kalendoriaus įrašai ar kontaktai, atsargines kopijas. Viskas bus talpinama debesyje, todėl savo duomenis visada galėsite pasiekti bet kur, bet kada ir iš bet kokio įrenginio, galinčio pasiekti „Samsung Cloud“.

Būkite garantuotai saugūs. „Samsung Galaxy J7“ piršto antspaudo apsauga pasirūpins, kad asmeniniai duomenys būtų prieinami tik pačiam savininkui. Tam, kad būtų užtikrintas maksimalus saugumas, šis asmens sargybinis gali būti naudojamas atlikti mobiliuosius mokėjimus, prisijungiant elektroniniu būdu, bei patvirtinti internetines paskyras.

Dvi soc. tinklų paskyros viename telefone. „Samsung Galaxy J7“ leidžia turėti dvi „Messenger“ paskyras viename telefone, kurias galite naudoti skirtingiems tikslams. Antrą „Messenger“ paskyrą galima lengvai įdiegti ir valdyti pagrindiniame ekrano lange arba nustatymuose.