Pakvieskite savo artimuosius į TELE2 ir gaukite nuolaidų dovanų!

Gaukite po 5 Eur nuolaidą sąskaitai arba po 10 Eur nuolaidą telefonui ar aksesuarui įsigyti pakvietę savo artimąjį į TELE2!

Sudarykite papildomą sutartį

Sudarykite sutartį savo vardu (sau, vaikui, sutuoktiniui ar kitam artimajam) perkeldami numerį iš kito tinklo ar sudarydami sutartį naujam numeriui.

Išsirinkite nuolaidą

Gaukite po 5 € nuolaidą sąskaitai arba po 10 € nuolaidą telefonui ar aksesuarui įsigyti (nuolaida galios ir dabartiniam, ir naujam telefono numeriui).

Apmokėkite sąskaitas paprasčiau

Sudaryti sutartį vieno žmogaus vardu visai šeimai - patogu, nes visas sąskaitas matysite vienoje vietoje aiškiai ir paprastai.

Pasiūlymo sąlygos ir taisyklės.

1. Rekomendacijų akcija galioja tik mano.tele2.lt savitarnos svetainėje. TELE2 salonuose šis rekomendacijos pasiūlymas negalioja..

2. Per 24 val. darbo dienomis su Jumis susisieks mūsų konsultantai ir pasiūlys sudaryti naują sutartį arba perkelti numerį iš kito tinklo bei telefonu užpildys sutartį. Perkeliant kito asmens numerį iš kito tinklo, tas asmuo turės susisiekti su TELE2 dėl numerio perkėlimo.

3. Pasiūlymas galioja tik sudarius naują/papildomą sutartį 12 mėn. arba 24 mėn. terminui.

4. Jei sudarysite daugiau nei vieną papildomą sutartį pasirinktos nuolaidos sumuosis (t.y. sudarius dvi papildomas sutartis Jūsų dabartinis numeris gaus 10 Eur nuolaidą sąskaitai arba 20 € nuolaidą telefonui ar aksesuarui. O naujų sutarčių numeriai gaus po 5 € nuolaidą pirmajai sąskaitai arba po 10 € telefonui/aksesuarui).

5. Norimą nuolaidą galėsite pasirinkti pokalbio su mūsų konsultantu metu.

6. Pasirinkta nuolaida bus suteikta telefono/aksesuaro pirkimo metu pasirinktame TELE2 salone (nuolaida galios 3 mėn.). Nuolaida sąskaitai bus pritaikyta kito mėnesio sąskaitai.

7. Pasiūlymo laikas ribotas.