kompiuteriai internetu

Įsigykite nešiojamąjį kompiuterį internetu kartu su neriboto interneto namams planu už 19 Eur/mėn.
Kartu pridėsime ir Jūsų pasirinktą Huawei modemą už vos nuo 1 Eur vienkartinę įmoką.

ASUS BING E402SA-WX007T

Šis nešiojamasis kompiuteris – ne tik stilingas, bet ir labai funkcionalus. Jis kompaktiškas ir lengvas, todėl ypač tinkamas aktyviam gyvenimo būdui. Kompiuteris valdomas itin tiksliai, intuityviai ir greitai, vaizdas ekrane – tikroviškas ir ryškus, o garsiakalbiai užtikrina nepriekaištingos kokybės garsą.

Pradinė įmoka – 1 Eur
Mėnesinė įmoka – 12,40 Eur/mėn.
Iš viso per 24 mėn. – 298,60 Eur

Asus VivoBook X555UA

Šis praktiškas kompiuteris sukurtas darbui, tačiau idealiai tinkantis ir laisvalaikiui, ir pramogoms. Šeštosios kartos Intel Core i5 procesorius užtikrins, kad visos užduotys būtų atliktos sklandžiai ir sparčiai, 1.0TB talpos kietasis diskas pasirūpins, kad duomenims niekada nepritrūktų vietos, o USB 3.0 jungtys leis informaciją greitai perkelti. Kompiuteris parduodamas su Windows 10 operacine sistema.

Pradinė įmoka – 1 Eur
Mėnesinė įmoka – 24,90 Eur/mėn.
Iš viso per 24 mėn. – 598,60 Eur

LENOVO B50-50 I3

Jei jums reikalingas kompiuteris, kuris puikiai tarnautų darbe ar moksluose, tačiau taip pat būtų itin patogus bendrauti ir naršyti internete, Lenovo B50-50 yra tai, ko ieškote. Su visomis kasdienėmis užduotimis nepriekaištingai susitvarkys Intel Core i3 procesorius, SSD diskas suteiks dar daugiau spartos, o akis nuo pervargimo saugos matinis ekranas. Kompiuteryje jau įdiegta Windows 10 operacinė sistema.

Pradinė įmoka – 1 Eur
Mėnesinė įmoka – 17 Eur/mėn.
Iš viso per 24 mėn. – 409 Eur

Pasiūlymas galioja sudarant sutartį 24 mėn. terminui kartu su neriboto interneto namams mokėjimo planu už 19 Eur/mėn. Standartinė šio plano kaina – 24 Eur/mėn. (pasiūlymo metu planui taikoma 5 Eur/mėn. nuolaida). Kartu gausite ir pasirinktą Huawei modemą už specialią vienkartinę kainą (nuo 1 Eur). Įrangos kiekis ir akcijos laikas riboti.

KITI PASIŪLYMAI