Atėjo metas džiaugtis geidžiamais telefonais
+visą vasarą 3 kartus daugiau interneto duomenų!

Tik TELE2 salonuose įsigykite SAMSUNG GALAXY S8 ar S8+ išmaniuosius telefonus kartu su TELE2 mokėjimo planu vos nuo 17 Eur/mėn.! O taip pat, visą vasarą pasirašius ar pratęsus sutartį - interneto duomenys Lietuvoje TRIGUBINASI!

SAMSUNG GALAXY S8

Mėnesinė telefono įmoka su planu nuo 17 Eur/mėn. 
Pradinė įmoka už telefoną 401 Eur
Telefono kaina be sutarties 809 Eur
Iš viso per 24 mėn. sutaupysite 132 Eur

Įsigyti salone

SAMSUNG GALAXY S8+

Mėnesinė telefono įmoka su planu nuo 19 Eur/mėn.
Pradinė įmoka už telefoną 449 Eur
Telefono kaina be sutarties 909 Eur
Iš viso per 24 mėn. sutaupysite 136 Eur

Įsigyti salone

„Samsung Galaxy S8“ – viena įspūdingiausių naujienų 2017 m. išmaniųjų telefonų rinkoje. Dizainas? Ypač siauri krašteliai ir lygus, glotnus paviršius be mygtukų ar griežtų kampų. Ekranas? Pasižymi itin dideliu kontrastingumu ir puikiu spalvų perteikimu, visi atspalviai atrodo ypač sodrūs ir gilūs. „Samsung Galaxy S8“ turi fantastiškos kokybės kameras: 12 MP pagrindinę ir 8 MP priekinę. Nuo pirštų antspaudų skaitytuvo, veido ir akių rainelės atpažinimo funkcijų iki virtualaus asistento „Bixby“ – regis, viskas šiame išmaniajame tiesiog šaukte šaukia apie pažangą.
Sakoma, net jei iš telefono tikitės labai daug, „Samsung Galaxy S8“ pranoks jūsų lūkesčius ir atskleis galimybes, kurių iki šiol neįsivaizdavote. Ar tikrai iki tobulybės nebetrūksta nieko? Apie tai – Inovacijų biuro video apžvalgoje.

Pasiūlymas galioja tik TELE2 salonuose įsigyjant nurodytus telefonus ir sudarant sutartį 24 mėn. terminui su Neribotų pokalbių ir SMS mokėjimo planais. Galėsite pasirinkti iš kelių įmokų variantų. Papildomai taikomas vienkartinis valstybės nustatytas laikmenos mokestis. Telefonams taikomos specialios kainos lyginant su telefono kaina be sutarties. Paslaugoms taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Pasiūlymo laikas ir telefonų kiekis riboti.
Tik dabar (nuo 2017 m. liepos 7 d. iki 2017 m. spalio 6 d.) užsisakius naujus TELE2 mokėjimo planus interneto duomenys trigubinasi. Trigubinamas duomenų kiekis suteikiamas iki spalio 31 d. ir galioja tik Lietuvos teritorijoje. Pasirinkus planus su 4 GB ar daugiau interneto duomenų iki 2017 m. rugpjūčio 31 d. suteikiami duomenys galios ir ES/EEE šalyse.