Naujasis HTC U11 išmanusis telefonas

Užsisakykite kartu su neribotų pokalbių, SMS su 2 GB mokėjimo planu už 8,50 Eur/mėn. Sutaupykite net 63,60 Eur!

Pradinė įmoka už telefoną 99 Eur
Mėnesinė telefono įmoka 25 Eur
Plano mokestis 9,90 8,50 Eur/mėn.
Telefono kaina 729  699 Eur
Per 24 mėn. sutaupysite 63,60  Eur

DIZAINAS. Unikalaus stiklo paviršius kurtas pasitelkus pažangiausią Optical Spectrum Hybrid Deposition technologiją. 5,5 colių 3D stiklinis ekranas – duoklė HTC autentiškumui, kurį jau esate pamėgę. Telefono kūrėjų tikslas buvo labiausiai išgryninta vaizdo kokybė, ir šiandien rezultatai kalba patys už save.

EDGE SENSE – tai revoliucija jūsų kasdieninėse interakcijose, aukštyn kojomis apversianti tai, ką iki šiol žinojote apie išmaniuosius telefonus. Su Edge Sense visa tai, ką labiausiai mėgstate telefone, taps pasiekiama akimirksniu. Be to, su galėsite netgi fotografuoti po vandeniu! Nereikės jokių ypatingų pastangų – užteks vieno paprasto gesto, vieno lengvo spustelėjimo.

USONIC. Pasinerkite į garsų pasaulį – HTC 11 pristato naujausią HTC USonic versiją, kuri nepaliks abejingų. USonic nuolat registruoja aplinkos garsus ir pasirūpina, kad bet koks pašalinis triukšmas būtų nuslopintas. BoomSound™ Hi-Fi garsiakalbiai dabar – 100 % garsesni, o Dynamic Range Audio garsas – patobulintas net 150 %. Galėsite džiaugtis ypač skaidriais aukštais tonais, o boso garsai taip pat bus gilesni ir sodresni, nei esate pratę girdėti.

KAMERA. HTC U11 kamera – fantastiška kokybė be kompromisų. Ji įvertinta 90 balų DxOMark reitingavimo sistemoje – iki šiol tokio aukšto įvertinimo nėra sulaukęs joks kitas išmanusis telefonas. Kiekviena užfiksuota akimirka bus ryški iki smulkiausių detalių – dėl to galima padėkoti daugiaašei optinei ir elektroninei stabilizavimo sistemai bei ypač sparčiam automatiniam fokusavimui. Inovatyvus naujausios techninės ir programinės įrangos derinys leis susifokusuoti ties objektu labai greitai ir tiksliai – kaip, kaip sugeba žmogaus akis. Priekinė 16 MP kamera ir UltraPixel šviesos sensoriai užtikrins, kad tobulas asmenukes galėtumėte daryti bet kur ir bet kada.

HTC virtualusis asistentas. Kiekviename HTC U11 rasite Al companion virtualųjį asistentą, kuris dabar – dar išmanesnis ir patogesnis naudotis. Kartu su itin galingu Qualcomm 835 Snapdragon procesoriumi jie pasirūpins, kad jūsų išmanioji patirtis kasdien būtų pilna įspūdžių, pranokstančių visus lūkesčius.

Sudarant sutartį 24 mėn. terminui su mokėjimo planais nuo 8,50 Eur/mėn. telefonui taikoma speciali kaina. Galėsite pasirinkti iš kelių įmokų variantų. Paslaugoms taikomos sąžiningo naudojimosi taisyklės. Išankstinio užsakymo laikas ir telefonų kiekis riboti.

KITI PASIŪLYMAI