apple iPad air 2 
net 300 Eur pigiau!

Įsigykite Apple planšetinį kompiuterį be jokio mėnesinio mokesčio kartu su neribotu namų internetu už 19 Eur/mėn. Negana to, taip pat griebkite ir Huawei modemą už vienkartinį 1 Eur mokestį.

IPAD AIR 2 (16 GB)

Mėnesinė įmoka – 0 Eur/mėn.
Pradinė įmoka – 299 Eur
Sutaupote net 329 Eur

     Užsisakyti     

IPAD AIR 2 (64 GB)

Mėnesinė įmoka – 0 Eur/mėn.
Pradinė įmoka – 359 Eur
Sutaupote net 331 Eur

     Užsisakyti     

Specialios įrangos ir mokėjimo plano kainos galioja tik sudarant dvi 24 mėn. paslaugų teikimo sutartis. Pirmoji sutartis – pasirinktas planšetinis kompiuteris be mėnesinio mokesčio kartu su Neriboto interneto namams planu už 19 Eur per mėnesį (standartinė plano kaina – 24 Eur/mėn.). Antroji sutartis – Huawei modemas už vienkartinį 1 Eur mokestį kartu su bet kokiu pasirinktu mobilaus interneto planu (galima rinktis ir planą už 0 Eur mėnesinį mokestį, suteikiantį 0 GB duomenų). Galėsite pasirinkti arba Huawei B315S-22 ROUTER LTE (tinkamiausias naudojant namuose, jo kaina be sutarties – 129 Eur), arba HUAWEI E5573 WIFI LT (tinkamiausias kelionėms, jo kaina be sutarties – 79 Eur). Pasiūlymo laikas ir įrangos kiekis riboti.

Plonas įstabus ekranas

Iki šiol naudoti trys ekrano sluoksniai šiame planšetiniame kompiuteryje yra sujungti į viena. Todėl ekranas tapo ne tik plonesnis (vos 6,1 mm), bet ir geresnis, atvaizduojantis ryškesnes spalvas ir didesnį kontrastą.

Daugiau galios
ir greičio

„iPad Air 2“ yra ne tik plonesnis, bet ir daug galingesnis. Dėl naudojamo A8X lusto „iPad Air2“ dirba greičiau ir našiau &ndash, kaip ir daugelis kompiuterių. Be to, taupo energiją – 10 val. akumuliatoriaus veikimo trukmė leis visą dieną dirbti, žaisti, naršyti.

Piršto atspaudo atpažinimas

Technologija „Touch ID“ suteikia galimybę naudotis saugiausiu slaptažodžiu – Jūsų piršto atspaudu. Tad savo „iPad Air 2“ galėsite atrakinti vos vienu palietimu.

KITI PASIŪLYMAI