planšetiniai kompiuteriai vos už 1 Eur

Rinkitės HUAWEI MEDIAPAD T3 planšetinius kompiuterius vos už 1 Eur pradinę įmoką ir dovanų gaukite JBL kolonėlę!

Pasiūlymas galioja kartu su 50 GB mobilaus interneto planu už 15 Eur/mėn. ir 100 GB planu už 19 Eur/mėn. Užsisakykite jau dabar!

Huawei MediaPad T3 10''

Huawei MediaPad T3 8''

HUAWEI Mediapad t3 10"

Šis planšetinis kompiuteris su 9,6 colių ekrano įstrižaine patogus tiek žiūrėti filmams, tiek naudojantis kasdien.

Kartu su 5 MP galine ir 2 MP priekine kamera užfiksuosite atostogų akimirkas.

Huawei MediaPad planšetinis kompiuteris turi itin talpią 4800 mAh bateriją, tad įrenginiu galėsite drąsiai naudotis, net ir pamiršę įkroviklį.

HUAWEI MEDIAPAD T3 8"

Puikus pasirinkimas ieškantiems maksimalaus patogumo – ši planšetė turi 8 colių įstrižainės ekraną bei tesveria 350 gramų, tad ją bus patogu visada turėti su savimi.

Šis planšetinis kompiuteris pasižymi 5 MP galine vaizdo bei fotokamera. Tad atostogų akimirkos neliks neužfiksuotos!

Vietos nuotraukoms tikrai nepritrūks – šis Huawei planšetinio kompiuterio modelis turi 16 GB vidinės atminties su galimybe ją išplėsti iki 128 GB papildomos Micro SD kortelės pagalba.

+ DOVANA!

Tegul muzika Jus lydi nuolatos!

Pasinaudoję šiuo pasiūlymu, dovanų gausite JBL GO nešiojamą Bluetooth kolonėlę. Ji nustebins ne tik gera garso kokybe, bet ir iki 5 valandų veikiančia pakraunama baterija.  Dovanos vertė - 28 Eur.

Pasiūlymas galioja įsigyjant planšetinius kompiuterius HUAWEI MEDIAPAD T3 10" ir HUAWEI MEDIAPAD T3 8" su 50 GB interneto duomenų paketus (kaina 15 Eur/mėn.) arba su 100 GB interneto duomenų paketu (kaina 19 Eur/mėn.) ir pasirašant 24 mėn. sutartį. Paslaugos galioja Lietuvos teritorijoje. Dovana (JBL kolonėlė) bus pridėta prie užsakymo. Kompiuterių, dovanų kiekis ir pasiūlymo laikas riboti.