tvirtieji CAT®
+ praktiškos dovanos

Kartu su neribotų pokalbių ir SMS bei 5 GB mokėjimo planu, kurio kaina tik 7,82 Eur/mėn. (standartinė plano kaina – 14,19 Eur/mėn.).

CAT® S60 + išorinė baterija dovanų

CAT® S60 – ekstremalioms gyvenimo ar darbo sąlygoms pritaikytas išmanusis. Tai pirmasis pasaulyje telefonas su integruota termine kamera ir yra pats atspariausias vandeniui.

Kartu su šiuo telefonu gausite patogią nešiotis ir naudoti išorinę bateriją dovanų. Šios baterijos talpa net 10000 mAh, jos užtenka beveik tris kartus pilnai įkrauti telefoną.

Arnoldas Lukošius apžvelgia CAT® S60 telefoną. Veiksme dalyvauja ir statybininko šalmas, ir tamsus kambarėlis be šviesos. Kodėl? Žiūrėkite pristatymą ir sužinosite.

CAT® S30 + automobilinis kroviklis dovanų

CAT® S30 telefonas – itin patvarus, atsparus tiek vandeniui, tiek dulkėms ir smūgiams. Tai dalykiškas ir tvirtas telefonas, sukurtas kietam gyvenimo būdui atlaikyti.

Kartu su šiuo telefonu gausite praktišką dovaną – automobilinį telefono kroviklį su itin patogiu laikikliu.© 2017 Caterpillar. CAT, CATERPILLAR, BUILT FOR IT and their design marks are registered trademarks of Caterpillar. TCCM s.r.o., distributor for Bullitt Mobile Ltd. a licensee of Caterpillar Inc.

KITI PASIŪLYMAI