planšetiniai
kompiuteriai
nuo 1 Eur

Rinkitės naują planšetinį kompiuterį be jokio mėnesinio mokesčio kartu su neribotu namų internetu už 19 Eur/mėn. O taip pat griebkite ir Huawei modemą už vienkartinį 1 Eur mokestį. Rinkitės jau dabar!

LENOVO IDEATAB 3

0 Eur/mėn. + 1 Eur pradinė įmoka

Puikus pasirinkimas ieškantiems maksimalaus patogumo – ši planšetė turi 8 colių įstrižainės ekraną bei tesveria 329 gramus, tad ją visada bus patogu turėti su savimi.

Minimalistinis dizainas – vienas iš šios planšetės išskirtinumų. Tad ja ne tik malonu naudotis, bet dar ją galima paversti ir puikiu kasdieniu aksesuaru.

Planšetė pasižymi 5 MP galine vaizdo bei fotokamera, o vietos nuotraukoms tikrai nepritrūks – Lenovo IdeaTab 3 turi 16 GB vidinės atminties su galimybe ją išplėsti papildomos Micro SD kortelės pagalba.

     Užsisakyti     

Samsung Tab A 10.1 2016

0 Eur/mėn. + 58 Eur pradinė įmoka

Vos 525 gramus sverianti ir 8,2 milimetro storio planšetė – puikus pasirinkimas nuolat skubantiems ir ieškantiems patogiausio įrenginio.

Net 10,1 colio įstrižainės bei 1200 x 1920 pikselių raiškos ekranas patiks mėgstantiems žiūrėti filmus bei serialus.

Galinga 8 MP galinė kamera pravers įamžinant kasdienius momentus, o filmuoti galėsite 1080p raiška.

     Užsisakyti     

LENOVO IDEATAB2 8 A8-50

0 Eur/mėn. + 1 Eur pradinė įmoka

Kompaktiškas pasirinkimas – ši 8 colių įstrižainės planšetė tesveria 360 gramų ir tėra vos 8,9 milimetro storio.

Itin patogų naršymą užtikrins ne tik multi-touch funkcija ar pakankamai galingas procesorius, bet ir Android operacinė sistema.

Puikus variantas daug keliaujantiems – planšetė turi talpią 4290 mAh bateriją, tad drąsiai galėsite naudotis, net ir pamiršę įkroviklį.

     Užsisakyti     

APPLE IPAD AIR 2

16 GB: 0 Eur/mėn. + 299 Eur pradinė įmoka

64 GB: 0 Eur/mėn. + 359 Eur pradinė įmoka

Plonas įstabus ekranas. Iki šiol naudoti trys ekrano sluoksniai sujungti į viena. Todėl šio planšetinio kompiuterio ekranas – ryškesnis, kontrastingesnis, o paties įrenginio storis – vos 6,1 mm.

Daugiau galios ir greičio. Dėl naudojamo A8X lusto „iPad Air2“ dirba greičiau ir našiau.

Piršto atspaudo atpažinimas. Technologija „Touch ID“ suteikia galimybę naudotis saugiausiu slaptažodžiu – Jūsų piršto atspaudu.

Specialios įrangos ir mokėjimo plano kainos galioja tik sudarant dvi 24 mėn. paslaugų teikimo sutartis. Pirmoji sutartis – pasirinktas planšetinis kompiuteris be mėnesinio mokesčio kartu su Neriboto interneto namams planu už 19 Eur per mėnesį (standartinė plano kaina – 24 Eur/mėn.). Antroji sutartis – Huawei modemas už vienkartinį 1 Eur mokestį kartu su bet kokiu pasirinktu mobilaus interneto planu (galima rinktis ir planą už 0 Eur mėnesinį mokestį, suteikiantį 0 GB duomenų). Galėsite pasirinkti arba Huawei B315S-22 ROUTER LTE (tinkamiausias naudojant namuose, jo kaina be sutarties – 129 Eur), arba HUAWEI E5573 WIFI LT (tinkamiausias kelionėms, jo kaina be sutarties – 79 Eur). Pasiūlymo laikas ir įrangos kiekis riboti.