Internetu mėgaukitės ir atostogaudami!

Laiką mėgstate leisti sodyboje, kaime ar sode, o internetu norėtumėte naudotis taip pat, kaip ir namuose? Turime Jums puikų pasiūlymą - SUDARYKITE MOBILIOJO INTERNETO SUTARTĮ VOS 6 MĖNESIAMS!

Tik 6 mėn. sutartis

Sudarykite sutartį vos pusmečiui ir sodyboje ar prie jūros naudokitės internetu tiek, kiek norisi.

Modemas ir interneto planas

50 GB interneto planą kartu su pasirinktu modemu įsigykite vos nuo 11 Eur/mėn.

Patogu ir praktiška

Modemą visada pasiimkite kartu su savimi, kad ir kur važiuotumėte.

Dalinkitės atostogų įspūdžiais

Mobiliuoju internetu naudokitės bet kur, nes TELE2 4G internetas veikia 99% LT teritorijos.

Vienu metu paprastai prijungsite iki 64 įrenginių, tad internetu naudotis galės visi draugai ir artimieji vos įjungus modemą į elektros lizdą. Puikus sprendimas ilsintis sodyboje!

Pasirinkite Jūsų poreikius labiausiai atitinkantį planą ir sudarykite vos 6 mėn. sutartį:

Modemas su interneto planu: 16 Eur/mėn.

Modemas su interneto planu: 18 Eur/mėn.

Modemas su interneto planu: 27 Eur/mėn.

Užpildykite užsakymo formą ir su Jumis per 24 val. darbo dienomis susisieks TELE2 konsultantai. Galėsite rinktis iš kelių modemo įmokų variantų bei interneto planų. Pasiūlymas galioja interneto planams: „Internetas namams 50 GB“ už 6 Eur/mėn., „Internetas namams 100 GB“ už 8 Eur/mėn., „Internetas namams NERIBOTAS“ už 17 Eur/mėn., pasirašant 6 mėn. sutartį. Su planu imant ir naują 4G modemą, papildomai kas mėnesį mokama po 9 Eur. Pasiūlymo laikas ir įrenginių skaičius. Paslaugų kainos galioja LT teritorijoje.

Šis mobilusis bevielio ryšio modemas ypatingai pravers ten, kur nėra elektros lizdo, nes modemas gali veikti naudojant baterijas. Vienu metu paprastai prijungsite iki 10 įrenginių.

Pasirinkite Jūsų poreikius labiausiai atitinkantį planą ir sudarykite vos 6 mėn. sutartį:

Modemas su interneto planu: 11 Eur/mėn.

Modemas su interneto planu: 13 Eur/mėn.

Modemas su interneto planu: 22 Eur/mėn.

Užpildykite užsakymo formą ir su Jumis per 24 val. darbo dienomis susisieks TELE2 konsultantai. Galėsite rinktis iš kelių modemo įmokų variantų bei interneto planų. Pasiūlymas galioja interneto planams: „Internetas namams 50 GB“ už 6 Eur/mėn., „Internetas namams 100 GB“ už 8 Eur/mėn., „Internetas namams NERIBOTAS“ už 17 Eur/mėn., pasirašant 6 mėn. sutartį. Su planu imant ir naują 4G modemą, papildomai kas mėnesį mokama po 5 Eur. Pasiūlymo laikas ir įrenginių skaičius. Paslaugų kainos galioja LT teritorijoje.